Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps Vita-t vagy Xbox360 Arcade-...

Ps Vita-t vagy Xbox360 Arcade-ot vennétek inkább?

Figyelt kérdés

Jo lenne ha érveket tudnátok írni (az nem számít hogy a vita hordozható) hogy melyiket miért/miért ne vegyem meg.


köszszépen előre is minden válaszolónak


2012. márc. 9. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Xbox mellett érv: Szép grafika főleg egy HD plazma tv-n.

Sok játék, szinte kifogyhatatlan választék.4 ember egyszerre tudja tolni.Kinect az mindenképp plussz.


Vita mellett nagyon nem tudnék mondani érveket, tényleg annyi hogy hordozható. Szebb a grafikája mint a psp-nek meg a 2 touchpad., ezen kívül ha van okos telefonod akkor nem nagyon fogod sokat használni ha nincs akkor vmilyen szinten helyettesíti :)

ellenérvek viszont hogy ígysem olyan szép a grafika, jelenleg van rá maximum 30 játék. Nagyon drága ( 70000+ mivel még nincs jailbreak vagy flash, ezért venned kell hozzá a játékokat, eutóstöltő, 16 gigás kártya, fejhalgató. Szóval ha úgy akarsz kijönni belőle hogy nem unod meg egyhamar pl veszel 5-6 játékot meg a felsoroltakat, akkor úgy 150.000 Ft-körül járhatsz míg egy Xbox 50000+10 a flash. Én mindenképp az xboxot ajánlanám. Olcsóbb, és jobb :)

Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Előzőt javítanám:

- ha van okostelefonod, akkor azt nem fogod használni, PS Vita ezerszer erősebb az összesnél, a grafika sokkal szebb, és a fizikai gombok miatt sokkal jobb a játékélmény

- rohadtul nem drága, csak sokaknak nincs rá pénze, ez nem ugyanaz. Ennyi erővel egy HD tv is drága, de ingyen csak nem osztogathatják. Nézzük meg az iPhone 4S árát, ami a PS Vita-nál jóval gyengébb, mennyiért adják? 150 ezer? 3G-s Vita ára nincs 80k, a wifi-s meg kijön 65k-ból.

- flashelni a boxot is hülyeség, és játékot arra is kell venni, ez egy szar indok

- az a 30 játék nagyon jó, se a box, se a PS3, és egyik Nintendo-nak sem volt ennyi nyitócíme.

6 év múlva a Vita-ra is lesz annyi játék, mint boxra

- grafikája (kis túlzással) olyan, mint az Xbox 360-é (csak nézz egy Uncharted gameplayt)



Az egyetlen, amiben igaza volt az előzőnek, hogy a memóriakártya tényleg túlárazott, egy 8 gigás 10 rongy (és akkor már érdemesebb 13-ért 16 gigásat venni).

Ha ezt beleszámoljuk, meg mondjuk egy tokot is, akkor 65+13+2=80 rongy.

Persze ez nem kevés, de még így is bőven egy iPhone ára alatt van, sokkal nagyobb tudással.

2012. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

"tegnap 21:01"

És ki a Faszom mondta, hogy viszonyíts az iPhone 4S-hez?

Az egy teljesen más kategória. A kérdező arra kíváncsi, hogy melyik "konzolt" érdemesebb megvenni, az Xbox-ot, vagy a PS-t. 21:01 : 30 db Nagy-óriási-nevezetes játék. Hm.kemény.

Mond már meg, kérlek, szegény kérdező akkor miafaszommal fog játszani 6 éven keresztül, hogyha csak akkor lesz annyi játék, mint box-ra? Te, túliskolázott idióta.

Kedves kérdező, kérdésedre válaszolva:

idéznék a kérdésedből: "(az nem számít hogy a vita hordozható)"

Nos, ez a tény nagyon sok mindent megváltoztat.

A PS Vita egy érintőképernyős, szinte már túlzásba vitt HORDOZHATÓ (kézi)konzol, amivel ugyan azokat meg lehet tenni, mint az Xbox-al. A grafikája terén nincs kivetnivaló, egészen jó, bár az Xbox egy jó TV-vel ezt könnyedén földbe tiporja. Az Xbox-ra nem túlzás azt mondani, hogy sokkal-sokkal több játék van rá, mint PS Vitára. Az árához nem nagyon főznék hozzá semmit, mert KB. ugyanott van a 2. Én, hogyha választanom kellene a 2 konzol közül, az Xbox 360 mellett tenném le a voksomat.

Most is Xbox 360-am van, és semmi panaszom nincsen rá.

Bár nekem képcsöves TV-m van, még ezen is nagyon szórakoztató vele a játék. (Bár már tervezem egy LCD, avagy Plazma TV beszerzését.)

Örülök, hogyha segíthettem.

Sherpa

2012. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző:


mondasz pár értelmes dolgot is, de a játékmennyiség terén gondolom leállt az agyad, mert ott minden amit írtál baromság.


30 darab játék van, mivel most jelent meg az a rohadt konzol, gondolkozzál már, mielőtt elkezdesz baromságokat írni.

Xbox-on feleennyi sem volt megjelenéskor, és most nézd meg hol tart.

Vita is elfog jutni ennyi játékhoz, de nem fél év alatt adnak ki 2000 játékot.

Majd mindig jön szép sorjában.


Amúgy ha nem számít a hordozhatóság akkor inkább otthoni konzolt vennék, de X360 Arcade-ot semmiképp, vagy Slim-et, vagy PS3-mat.

Mindkettő olcsóbb, mint a Vita+kiegészítők hozzá, sőt, X360 Slim+Kinect vagy PS3+Move is kifér a Vita árából, szóval tényleg az otthoni konzolt venném, Vita-t meg csak ha olcsóbb les.

2012. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
előző full igazad van, azonn akadnak ki hogy 30 játék van rá, mikor is jöt ki? jah kb 1 hónapja se. és a 6 év múlva "psv-re is lesz 6000 játék" nem azt jelenti hogy eltellik hat évés akkor jelennek a meg a game-k (még csak most kezdik el fejleszteni rá a játékokat) codot bf-et és hasonló finomságokat ígérnek rá
2012. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

23:08

Én is ezen gondolkozom hogy talán csak 1 oka van hogy miért nem xbox: a tv-m. nagyon szeretnék lcd vagy hd tv-n boxszal játszani csak félek h kegyetlen szarul mutatnának a game-ek egy 52 centis 20 éves képcsöves tv-n :/

2012. márc. 15. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmivel nem csúnyábbak a játékok CRT tévén csak a (némely) feliratok nehezen olvashatók.
2012. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De, CRT-n azért jóval csúnyább.

Kb 1 évig én is CRT tv-n toltam, aztán váltottam csak HD felbontásra, ég és föld a különbség.

Hiába csak a felbontása kisebb, mégis teljesen más, csúnyább egy játék.

Pár grafikai elem mintha teljesen nem is létezett volna CRT tv-n.


Van pár játék, ahol persze szinte ugyanúgy néz ki (erős túlzással) a kép HD-n és CRT-n (pl. AC1 nekem ilyen volt), de HD-ban minden jobb.

2012. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mindent vegyél csak vitát ne , lehet elfogult vagyok de x360-ozom két éve és egyértelműen jobbnak találom!
2012. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző:


egyértelműen jobbnak találod, mint a Vita-t, amit szerintem még nem is láttál élőben?

Amúgy nem gáz, ha a boxot jobbnak találod, de te már rögtön azt írtad, hogy "csak vitát ne".


Amúgy én is azt mondom, hogy egy asztali konzol mindig is jobb lesz, mint egy handled, akármilyen jó is az a handled, de akkor már X360 Slim legyen, Arcade-nál még a Vita is jobb.

2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!