Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul el a windows. Mit...

Nem indul el a windows. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt irja h nem talalja a system fajlt de a telepito cd vel javithato. Elfog igy veszni minden a gepemen? A C-n van minden fajlom.

2013. jún. 4. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem formázod, csak helyre álítod nem fog. de szerintem ments le mindent utána és rakd újra a géped, a foltozott windows sohse jó
2013. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

#1 Hogyan mentsen le mindent, ha el sem indul a rendszere?


Kéredző:


Bootolj a telepítőről, de ne a telepítés, hanem a javítás opciót válaszd.

2013. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan mentsen le mindent, ha el sem indul a rendszere?"

Berakja egy másik gépbe a winyót és voálá...

2013. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rányomta a javításra és utána kiadja h kilépéssel gépekben be h edit alatta meg h melyik windows telepítésére szeretné bejelentkezni. Mit nyomják?
2013. jún. 4. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Tölts le egy Hiren's Boot CD-t, írd ki, és boot-olj be róla, válaszd ki a Mini Windows XP-t, és beenged egy módosított Windows asztalba, ahonnan el tudod érni a cuccaid.

Mentsd le ezeket, és rakd újra a géped a telepítő CD-vel!

Egyébként nekem ugyanez volt a problémám tegnap haver gépével, még a csökkentett mód sem indult el.

Megcsináltam a bootolást, mindent lementettem, újraraktam XP-vel, azóta működik.

Remélem segítettem.

2013. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem se megy meg csökkentett üzem módban sem.. Akkor ha letoltok egy ilyen boot cd-t és kiírás akkor életem a kulcsaimat?
2013. jún. 4. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 olvasd el még egyszer amit írtam :D de szerintem ments le mindent UTÁNA(miután helyreálítottad) ÉS rakd újra a géped
2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A Hiren's Boot CD-vel letudtam menteni a cuccaimat és újra raktam a gépet. :) Bár nem lett sokkal gyorsabb a gépem legalább működik.. Az elírásokért a kommentjeimben az xperia billentyűzet felel
2013. jún. 6. 11:59
 9/9 anonim válasza:
eladó tégla 2500ft/db
2013. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!