Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4x-es maximális írási sebesség...

4x-es maximális írási sebesség. Netán merevlemez beállítási gond? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Mekkora ennek a merevlemeznek az átviteli sebessége? maxtor 80gb ide merevlemez (6YO8OLO)



-lg dvd író


A dvd író dma üzemmódban van, de a merevlemez elvileg pioban legalábbis az elsődleges vezérlőben ezt írja ki a 0-s számú eszközhoz. Próbálkoztam kábel cserével de ugyanilyen lassú. A dvd írót átjumpereltem slavere és rákötöttem, de így sincs változás. Eddig ezeket próbáltam.


Van valami tippetek mit lehetne még csinálni? Úgy vettem észre a vinyó fájlmásolásnál is elég lassú (3-4mb/sec)

Ezt piot át lehet valahogy állítani manuálisan?


2013. jún. 3. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha DVD-t írsz vele, akkor szerintem reális sebesség, főleg ha régebbi íróról van szó. Ennél gyorsabban nem érdemes erőltetni.
2013. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés!


Kétszeri törlés után átállítódott a vinyó ultra dma 6 módba. Gyorsabban betölt az xp és érezhetően javult a dvd írás bár még így is 26 percbe tellett egy lemez elkészítése (4x-nél most se ajánl fel gyorsabbat, de a valós írási sebesség talán ennél is kevesebb. cirka 3 szoros lehet).


Na most a dvd író ultra dma 4 ben van. Talán ezt is törölni kéne?

2013. jún. 3. 16:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Az író elvileg 24x-es tehát tudnia kéne!
2013. jún. 3. 16:42
 4/5 Komplikato ***** válasza:

Nem lehet, hogy nincs fent chipset driver vagy rosszul van telepítve?

Az egy dolog, hogy az író 24x-es, az is egy dolog a lemez hányszoros, de a kérdés az a használ SZOFTVER és az író Firmware ismeri a lemezt? Mert ha nem ...

A megadott írási sebesség meg az a maximum és nem az átlag szerintem.


Még egy kérdés 40 vagy 80 eres a kábel? Ha 80 eres nem lehet megtörve vagy gyári selejt?

2013. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
normál ide kábel. nem lehet megtörve mert azt is cserélgettem próbából. jelenleg a301-es firmwaret letöltve további időt nyertem, most már 14 perc alatt megírta, de még mindig csak a 4x-es sebességet ajánlja fel, de most már ki is használja ezt a sebességet. hát köszönöm a választ azt hiszem ennél többet már nem tudok kihozni belőle örülök, hogy a kezdeti 40 percből végül 14 percet sikerült kihozni.
2013. jún. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!