Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapon a reset gomb...

Az alaplapon a reset gomb mire jó? és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Mikor kell használni? és úgy,hogy megy a gép, vagy áll? eltudnátok mondani róla mindent? mert félek, hogy hamarosan szükségem lesz rá :D
2013. máj. 14. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Így ne fogj semmihez Tuning Matyi! Tessék utánajárni tisztességesen a témának, nem csak úgy nagyjából!
2013. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
éppen azt próbálom :DD. egyébként abból, amit írtál, az jött le, hogy a tuningokat reseteli, igaz? én azt hittem hogy másra való.
2013. máj. 14. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az itt kérdezés az pont a "nagyjából utánajárásnak" felel meg. Ha még nem volt a kezedben a kézikönyv (amiben az egyes gombok funkcióját is leírják), akkor mi alapján tudod (?) a rendszer korlátait?
2013. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen alaplap,és pontosan melyik gomb?


Mert a modernebb,jobb lapokon van ki/be kapcsoló gomb,és reset is.

Ezek ugyanolyanok mint amik a ház elejébe vannak elvezetve,de ha valakinek nincs háza,vagy tuning versenyre viszi vagy tökömtudja hova,akkor nem kell rövidrezárogatni a kis tüskéket.


De van CMOS reset gomb is,ez például nekem a hátlapon van,és ez arra jó,hogy visszaállítja gyárira a BIOS beállításokat ha valami félresikerülne,így nem kell kivenni a gombelemet,vagy a jumperrel vacakolni.

2013. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha még nem volt a kezedben a kézikönyv (amiben az egyes gombok funkcióját is leírják), akkor mi alapján tudod (?) a rendszer korlátait?"


Alaplap kézikönyvek nem sok mindenre jók.

Hiába vettem meg a hiper szuper tuning A85X Extreme 6 lapot,minden BIOS beállításhoz annyi van írva,hogy ne változtassam,mert instabilitáshoz vezet.


Hát mondom köszi,akkor vehettem volna A55 DGS lapot is..

2013. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ASRock 970 extreme 4
2013. máj. 14. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!