Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC Bizire?

Sivatagi1996 kérdése:

Gamer PC Bizire?

Figyelt kérdés
160, 000Ft keret van PCre. Abszolút játékra, netezésre használnám. Ami kéne hogy menjen kb. MW3 stb. és 3D játékok (world of tanks) med. Beállítások mellett. Www. Pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i5_HD_PC. Jpg néztem. Korábbi kérdéseket olvasva mindenki szidta. VGA-t ha kicserélem am jó lenne? Megbízok bennetek mert csak így tudok tanulni nem ugy ha veszek valamit amiről nemtom hogy mi. Ha valakinek van tapasztalata stb. ötleteket pls. Bizonyítványra kéne (Jún.15). Korábbi kérdéseket olvasva mindenki szidta. VGA-t ha kicserélem am jó lenne? Megbízok bennetek mert csak így tudok tanulni nem ugy ha veszek valamit amiről nemtom hogy mi. Ha valakinek van tapasztalata stb. ötleteket pls. Bizonyítványra kéne (Jún.15). Megbízok bennetek,de nem szeretném ha átb@sznátok a fejem. Sokat dolgoztam ezért, így szeretmém élvezni is a játkokat. Nem vagyok brutál gamer, csak egy szimpla játékos aki csak normális keretek között ki akar kapcsolódni. Ami tényleg fontos: Játékok(MW3,WoT,gépigényeket is nzegettem sztem elég lenne de...) és gyors net. Előre is köszi: Sivatagi

#PC #Imperium Galactica #Imperium Core I5 HD PC #bizire
2013. máj. 10. 17:17
1 2
 11/15 BM-Striker ***** válasza:

Nekem 4 gb ram van a gépemben, és az elég szűkös játékra.


A játékok nem használnak 4 gb-ot, viszoont más program igen.


Tehét ha valaki nem akarja pl. bezárni egy böngészőt, azért, hogy ne akadjon egy játék akkor kell a 8gb.

2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És ha valaki nem akarja levenni a grafikát, hogy menjen a játék, akkor kell a 7870 :)
2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BM-Striker ***** válasza:

Mármint az olyan játékok, mint MW3 és a World of Tanks?


Az Elite knight túl keskny ahhoz, hogy belférjen egy rendes hűtő, a 6100-nál meg már Phenom 965 is jobb vátel.

2013. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen házam van és egy Alpenföhn Matterhorn Pure edition van benne. De ha valaki tud ettől jobb házat ennyiért, akkor írjon, én nyitott vagyok. Az a Phenom-nak pedig csak cirka 30 wattal nagyobb a TDP-je.
2013. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ramot utólag még mindig könnyebb rakni bele mint kártyát cserlni mivel az kicsit drágább mulatság...
2013. máj. 12. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!