Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Első laptopom! Milyet ajánlaná...

Sennie Beile kérdése:

Első laptopom! Milyet ajánlanátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az első laptopomat ballagásomra kapnám meg, és 120 000 ft a felső határ. (Az op. rendszert én fizetem.)

Nem várnék el tőle nagy dolgokat, csak hogy tudjak rajta dolgozni a gimis éveimben, legyen numerikus billentyűzete, legyen gyors (ha nem is hangsebesség, legalább egy normális, nem idegtépő tempó), tudjak rá letölteni (2 filmnél azért ne purcanjon ki), és elfusson rajta egy-két játék.


Köszi előre is a válaszokat! :)


2013. máj. 4. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én ezt ajánlanám ennyiért 500GB-s winchesterrel nem valami nagy de elég sok dolog elfér rajta : [link]
2013. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az jófejség,hogy támogatod a programozókat,azzal hogy megveszed,nem pedig letöltöd az op.rendszert. Amit fontosnak tartok az a Ram (memória) --> DDR2 vagy DDR3-as 1-től 4GB-ig bőven elegendő. Processzor --> Az a te dolgod,hogy sima,2 vagy 4 mag. Fölött nincs értelme. Amit nézni kell benne: Órajel,cache méret. Aztán Winchester: ha sebességre megyünk,ott is figyeld a cache méretet (ezek ilyen pár mb-os méretek,pl:4-6mb,ugyanaz a processzornál is) Videó kártya nem kell nagy,ha csak film meg ilyesmi lesz rajta futtatva,vagyis 64-256mb között szerintem bőven elegendő. Tömören ennyi,használd egészséggel!
2013. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elsőre ezt találtam

Gimibe tökéletes, játszani is lehet rajta.

[link]

Remélem segítettem :)

2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2Ghz feletti i3-as processzor, 4GB ram: ez a minimum gép, amit sztem megéri venni (alsó kategória), de pont 120eFt körül van a határ:

[link]


A 2. és a 3. hasonló gép, válassz ki egy megbízható jelölésű boltot, ahol árulják, és 120k-ért még ki is szállítják neked.

2013. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz! :DD
2013. máj. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!