Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy naponta kb....

Miért van az hogy naponta kb. egyszer, esetleg kétszer az ujonnan vett samsung laptopom (NP350E5X) bekapcsolás után, wireless kapcsolata nem megy?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak azt tudom csinálni hogy TP link routeremet ujraindítom. Utánna megjavul és aznap már nem valószínű hogy bekapcsolás után nincs wifi. Ezt naponta egyszer-kétszer megcsinálja. Érdekes mert a további 3-8 bekapcsolás után meg egyből van wifi. Amikor szar akkor is látom hogy van wifi csak azt irja ki hogy: Jelerősség kiválló, csatlakoztatva és mégis nincs internetkapcsolat, észrevettem hogy ekkor csak 60Mbps a sebességem. Amikor jó akkor 150 . TP liket nem buheráltam szinte minden alapbeállításon van. A számítógépen is. Lövésem nincs miért talál magától wirless-t esetk 60%-ban és maradékban miért nem? Eszközeim: TP link 740N router,a kérdéses laptopom ami nem talál wifit-néha, meg vezetékkel összedugva a asztali gépem. Családba még van 2 samsung okostelefon. Megjegyzem okostelefonokon és az asztali gépemen soha nem volt internetelérési probléma. Op rendszer W764bites. Driverek a gyári CD voltak. Ha valaki segítene nagyon megköszönném. SZemélyes levélben leirom az össze beállítást is akár lefényképezem az oldalt . Köszönöm.

2013. máj. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Win7 hibaelhárítóját: jobb lent wifi ikon, hálózai és megosztási központ megnyitása, lent van a hibaelhárítás. Előfordulhat, hogy a windows alapból rosszul van beállítva. Egy próbát megér.
2013. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És nézd meg, hogy a drivered kompatibilis-e a 64bites windows 7-tel!
2013. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:-( A Windows hibaelhárító egy semmi megoldásra nem jutott sajnos 5
2013. máj. 2. 16:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Windows hibaelhárító nem hozott megoldást sok sok próbálkozás után sem. Drivert direktbe nem találtam a számítógépemhez, csak amit adtak. A Gyártó erősen ajánlja a W8 használatát. Ezek szerint direkt szivatnak mindenkit aki nem W8 at használ? Ha felismert internet akkor 150Mb/s a sebességem, Ha nincs akkor csak 54Mb/sec. Ezta sebességet lehet valahol állítani vagy mitől függ. Szerintem a routerem ha lecsökkenti a 150 es sebességet akkor nem tudok csatlakozni ezzel van összefüggésben. Nem tudom ezt hogy lehet állítani. A gépen vagy a router menüjében?
2013. máj. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!