Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le a laptopom? (lent)

Miért áll le a laptopom? (lent)

Figyelt kérdés

Ha valami nagyobb feladatot akarok a laptopommal csinálni, akkor gondol egyet és csak úgy leáll. Pl. Audiosurf-ozni akartam egy kicsit, de leállt. Videó rögzítés sem megy, mert leáll. Akármit csinálok gondol egyet és ennyi...

Szerintem felmelegedik, de nem lehetne ez ellen tenni?

Mikor megkaptam, meg azután nem voltak vele ilyen gondok. Most mi változott? Az lehet, hogy az OP rendszer miatt van? Win7 Home basic-ot használok.


2013. máj. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel túl melegszik. szedj le pl egy speedfan-t és nézd meg a proci és a többi cucc hőmérsékletét. Ha az kb 80 fok fölött van, akkor az lesz a gond.
2013. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én nagyon régi notebookomon is ezt teszi, rossz az akkuja, hálózatról ment rendesen, most leáll. A szervízben valami banális kábeles érintkezési hibát találtak. Elengedett a forrasztás.
2013. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, mikor dolgoztattam, 80 fog körül volt mind a 2 proci.

Ezt hogy küszöbölhetem ki? Vegyek ventilátort laptop alá?

2013. máj. 4. 08:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Tuti melegedés okozza nálam. Viszont régen, mikor véve lett, nem melegedett ennyire. Bár akkoriban XP-t használtam. De mikor a win7 volt elején, akkor sem csinálta. Lehet a paszta olvadt el, ami védte a hőtől, vagy nem tudom. De tuti melegedés lesz a ludas.
2013. máj. 4. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá, akkor szedd szét, és tisztítsd ki. Biztos tele ment porral. Ha még úgy is melegszik, akkor vegyél alá egy laptophűtőt. 3 kis ventiset. Ha tudsz, akkor olyan amin állítani lehet a ventik helyzetét.
2013. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja lett kitakarítva. 1 évig nem volt azelőtt és alig volt benne por. Szóval biztos nem az. Lehet az, hogy alapból télen fűtve volt, meleg volt a szobámban, meg most ugye nyár... Szerintem laptophűtőt szerzek és remélhetőleg úgy jó lesz.
2013. máj. 4. 08:33
 8/9 A kérdező kommentje:
De ettől még régebben normálisan működött, nem kapcsolt ki magától.
2013. máj. 4. 08:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy az akku ki van véve nagyon régóta és hálózatról megy.
2013. máj. 4. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!