Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPS és Tablet vélemény? A...

GPS és Tablet vélemény? A Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


Miben butul el ez a tablet egy GPS-hez képest? ami a fontos lenne a GPS azt keresek hosszú útra Németországba, megbízható lenne ez a tablet a navigálásra vagy inkább egy rendes navigációt vegyek ennyiért?



2013. ápr. 21. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy hiába van benne ezekben a gps, nem lesz az igazi.

Nem teljesértékű. Ilyesmi alá ne add: [link]

2013. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 YCE válasza:
Ez a GPS tökéletes. Nem csak A-GPS van benne hanem rendes hardver van benne. Az autós navik (PNA) és a tabletek közti fő különbség az az, h az autós navik sokkal pontosabbak. A tabletek amolyan utcai sétára jók, de autóban szarakodósak. A Defy-mben is az A-GPS képtelen jelet találni ha meló után Münchenből hazafelé tartok. Van egy WayteQ 960 BT HD-m, na az gyors, viszont a rajta lévő Windows felett eljárt az idő. Én is a fent írt WayteQ GPS-t nézegettem, de ma pl belebotlottam a Bluepanther egy termékébe, pontosan ebbe: BluePanther Voyager GT WiFi + 3G tablet. Ebbe 3G is van és telefonálni is tudsz vele. Szerintem mindegy melyiket választod, a hardverről elég ennyit. A bajod nem csak itt csúszhat el. Ott a szoftver. Én ebből az IGo-t ajánlom. Létezik Androidos verzió, keress rá. Boltban is hozzá lehet szerintem jutni. A 3. az az adatbázis. Lehet jó a hardvered is, a szoftvered is, megfelelő adatbázis nélkül kitörölheted vele. Én EU-ba a régi Teleatlast felvásároló TomTom térképeire esküszök, míg a keleti blokkban a hazai gyártók térképeit javaslom. Használhatsz még mindenhova Navteq-et is, de azt ne keverd semmivel. Ugyanakkor engem nagyon sokszor bevitt az erdőbe. Csak óvatosan vele.
2013. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!