Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy Tablet?

Laptop vagy Tablet?

Figyelt kérdés
Kollégista leszek szeptembertől és kell valamilyen eszköz amit tudok használni pár dologra. Gimis leszek. Eddig laptopot szerettem volna, de most meg az Ipad4hez húz a szívem. Egyedül talán amiatt szeretnék még laptopot, hogy az Ipaden nem tudom milyen a szövegszerkesztés. Igazából azt se tudom, hogy egyáltalán kell e nekem szöveget szerkesztenem majd. Eddig általánosban nagyon kevésszer volt csak szükségem wordre, powerpaintre itthon. De ugye nagy valószínűséggel ha tabletet veszek, akkor ezeket csak hétvégén tudom használni. Szóval netezésre, zenehallgatásra, vagyis ilyen alap dolgokra tablet vagy laptop? Elnézést kérek, hogy ilyen hosszan írtam, de nem tudom magamat rövidebben kifejezni.
2013. ápr. 17. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sulihoz, filmnézéshez (torrentezéshez) laptop. Egyébként tablet.
2013. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor melyik?:)
2013. ápr. 17. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget pötyögd be egy tabletbe. Ez az "élmény" is nyújthat némi támpontot a választáshoz.
2013. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy laptop....
2013. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod eldönteni, akkor döntök én helyetted: a sulihoz tuti, hogy használnod kell majd (pl. biztos lesz számtech órátok, amihez otthon is gyakorolni kell), illetve unalmas óráidban jó lesz az, ha le tudsz szedni torrentről filmet. Tehát: LAPTOP
2013. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
laptop-al sokkal jobban járnál...
2013. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"az Ipad4hez húz a szívem"

Ezzel a problémával fordulj kardiológushoz...


Amúgy majd rájössz, hogy mindenki pendrive-ot, külső vinyót használ (ntfs-re formázva), azon a fostalicskán meg nincs egy usb aljzat se.

2013. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg laptopot veszek akkor.
2013. ápr. 17. 19:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha vennék egy Ipadet és egy netbookot? Még az is beleférne a keretbe. Nem szeretem a nagy laptopokat, nekem bőven elég lenne ha office van rajta és ennyi. De egy tablet már nagyon rég az álmom.
2013. ápr. 17. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:
NetBook ellen igazából nem szól semmi, azon kívül, hogy kicsi a képernyője a filmnézéshez. Dehát a tabletnek is kicsi. Szóval jó választás a netbook - iPad kombó. Ha iPad Minit veszel, az ráadásul olcsóbb, tehát lehet spórolni ezzel is.
2013. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!