Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy Tablet?

Laptop vagy Tablet?

Figyelt kérdés
Kollégista leszek szeptembertől és kell valamilyen eszköz amit tudok használni pár dologra. Gimis leszek. Eddig laptopot szerettem volna, de most meg az Ipad4hez húz a szívem. Egyedül talán amiatt szeretnék még laptopot, hogy az Ipaden nem tudom milyen a szövegszerkesztés. Igazából azt se tudom, hogy egyáltalán kell e nekem szöveget szerkesztenem majd. Eddig általánosban nagyon kevésszer volt csak szükségem wordre, powerpaintre itthon. De ugye nagy valószínűséggel ha tabletet veszek, akkor ezeket csak hétvégén tudom használni. Szóval netezésre, zenehallgatásra, vagyis ilyen alap dolgokra tablet vagy laptop? Elnézést kérek, hogy ilyen hosszan írtam, de nem tudom magamat rövidebben kifejezni.
2013. ápr. 17. 16:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy veszek egy Ipadet és egy asus ee pc-t 61 ezerért. az kb 190 ezer, ha Ipad 4 16gb-t veszek. Ha kevesebb gyűlik össze akkor valószínűleg, egy IPad minit veszek 90 ezerért+ egy ilyen asus.
2013. ápr. 18. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Na, akkor megszületett a döntés :)

Sok sikert :)

2013. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Tényleg nagyon sokat segítettek:D. Mindenkinek meg a zöld pacsi!
2013. ápr. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!