Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet PC vagy inkább laptop?...

Tablet PC vagy inkább laptop? Ezek milyenek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkozok,hogy veszek egy tabletet vagy egy laptopot,notebookot...


Ezek semmiképpen sem lennének drágák,csak fapadosak, mert nekem majdnemhogy csak netezésre kellenének. Asztali gépem az van, elég jó is,csak nagyon viszi az áramot.

Zsebpénzből mene a dolog,úgyhogy elég egyszerűre vettem a dolgot:d


A kérdésem a következő lenne:

1. Olvastam itt-ott a tabletekről,és most akk. nem egésszen világos nekem,hogy akkor most az android 4-es verzió pl ,nem támogatja az adobe flash playert? ez azt jelemnti,hogy a youtube vagy más videók lejátszása lehetetlen lenne a tableten? vagy esetleg csak más programmal lenne lehetséges,max más progiavl?


2. Ez a tablet képes lenne futtatni pl a photoshop programot?


3. ez a laptop tudja-e futtatni a photoshoppot?


4. éés a leírásban a laptopnál írrva van h androidos az op. rendeszer.....De win7-et tudok rá telepíteni?


A laptop:

[link]


a tablet:

[link]



A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöööm :)

16/L


2012. dec. 4. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik se tudja szerintem futtatni :)

A netbook az nagyon gyenge, tablet erösebb :)

2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyikse?:/ háát az nagy kár.

Még erősebb is?o.o rendben,köszi:d

báár mivel a flash-es támogatás számomra még mindig nem tisztázott a tabletnél,még azért gondolkozok..:)

2012. dec. 4. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Youtubra van natív alkalmazás. Flash plyer pedig már nem található meg a google play -ban, de netről .apk kiterjesztésben letudod tölteni és felrakni. Andorid 4.0 (ICS) még támogatja, 4.1+ már nem, de valahogy fel lehet rá "hackelni".

2. A gépre való photo shopt nem, de van androidra is (bár fingom sincs hogy miket lehet azzal csinálni)

3. -

4. Fellehet rakni, de azon is csodálkoznék, ha egyáltalán elindulna, ilyen fos hardverrel.


Szerintem inkább a tab.

2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem is a tablet, azt a laptopot semmiképpen ne vedd meg. Nézz használtan tabletet, és ha fel tudsz menni egy 10ezrest akár ha még gyűjtügetned kell érte, akkor már egész normálisat tudsz venni használtan, 1 éveset.

És igen, normális photoshophoz mindenképpen windows kell tabletre. De ahhoz majd jobb ha veszel egy tollat(1-2ezer).

2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok


Nagyon fontos a Photoshop? :)

2012. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen a kommenteket, mindenkinek ment a zöld kéz.:)


3/5-ös válaszolónak köszönöm a tájékoztatást,így már értem:)

Nem sajnos nem nagyon tudok gyűjtögetni egy erősebb laipra..vagyis hát tudnék csak nagyon lassan,mert most van kb 6k-m és az valszeg mind elmegy karácsonyi ajándékokra,úgyhogy...:d


Nem ,nem fontos a photoshop,mert mint mondtam van gépem,szóval max a géphez odaülök photoshoppozni..

Csak gondoltam pl. tableten érdekesebb lenne ,ha "tollal" rajzolhatnék,de háát számítottam rá,hogy ez a kis gyengusz gép nem nagyon fogja vinni,csak gondoltam megkérdem,hátha mégis valami csoda folytán futtatja:d..


De még 1x köszi a válaszokat,akkor valszeg ezt a tabletet veszem majd meg. :)

2012. dec. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!