Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két laptopot össze lehet...

Két laptopot össze lehet kötni USB kábellel? A tápfeszültségek (esetleges kis) eltérése miatt esetleg tönkre mehet az egyik gép USB tápja? Tudnának kommunikálni, ha csak az adat vezetékeket használom, a 2 táp vezetéket kikötném?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 02:18
 1/4 fersk ***** válasza:
UTP kábel miért nem jó?
2013. ápr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsálnám, ha nem lenne egyforma a feszkó.
2013. ápr. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Furcsálnám, ha nem lenne egyforma a feszkó."


NEM EGYFORMA! Mérted már precizíós feszültségmérővel, és nézted már a rajta levő zajt oszcilloszkópopal?


NE KÖSD ÖSSZE ŐKET DIREKT KÁBELLEL, MERT KINYÍROD A TÁPJAIDAT!

Egyébként is kinyírod az USB portjaidat tápkábel levágásával is, mert mindkettő USB hostként működik, és a CMOS jelszint aktív meghajtású az OPEN-Collectorral ellentétben.


Tescóban kapható USB file transporter kramanc 5 ezerért, abban megcsinálhatod, mert eleve így van tervezve.


Amúgy meg nem értem én se, miért nem lehet UTP kábelezni, ez a legolcsóbb módja a fájlátvitelnek.


De akár ki is veheted az egyikből a winyót, és egy optikai meghajtóba helyezett merevlemez kerettel átmásolhatod rá a fájlokat.

[link]

2013. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt furcsállnám, ha egyforma lenne... a stab IC-knél is van pár tized eltérés. Az már jelentős. Na de a választ megkaptam.
2013. ápr. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!