Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 54 megabites router 54 megabit...

54 megabites router 54 megabites wifiadapterrel miért csak max 1,5 MB os adat átvitelre képes?

Figyelt kérdés
elvileg az kb 15 megabit lenne nem? a másik gép amire áthejezéssel pakolok fájlokat abban 150 Megabites wifiadapter van az enyémben pedig 54 és a router is csak 54 megabites... jah és g re van állítva a router....

2013. febr. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább azért, mert az 54 Mbit csak egy elméleti sávszélesség ami csökken a távolsággal az akadályokkal a kétirányú forgalommal.
2013. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 15 megabitet nem tudom, hogy számoltad ki. Elméletben 6,75 MB/s-et kellene vinnie. Ez kb úgy érhető el, hogy nincs több hálózat 200 m-es körzetben és az eszközök antennája összeér.

Ezek közül bármelyik nem teljesül már nem lehet elérni ezt az elméleti sebességet. Ha kevés, akkor kábelezz (az eszközök cseréje nem biztos, hogy megéri)

2013. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a két gép két külön szobában volt... mert egyik laptop másik asztali... az asztali géphez kb 3-4 méterre van a router és a laptop is itt van akkor sem jobb a sebesség... néha érzékel a laptop más wifi jeleket ( falun lakom ) de nem mindig... pl most a 8 dbi-s antennával semmit sem talál a router...
2013. febr. 28. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

jogos az ijedelem, de ez van... én a XI.kerben lakom, rengeteg a wifijel, de az nem jelent semmit...nekem is kevesebb...nem idegesítem magam ilyenen...


fogadd el úgy ahogy van...

2013. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!