Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így működni fog a net/router?

Így működni fog a net/router?

Figyelt kérdés
Szóval vettem TP-Link wr740n routert, de beüzemelésnél sehogy se sikerült kapcsolódnia a dolognak. Rájöttem, és később mondták is nekem, hogy a modem miatt, mert régi D-LINK DSL-360R és a tp link nem birják egymást, ha nem kötném be a modemet, hanem azonnal a routerre kötöm majd a kábeleket, úgy üzemelni fog ?
2013. márc. 23. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni. A modemed szétválasztja telefon és internet részt (akkor is, ha nincs telefon - úgy látom ez egy dsl modem), amit a routered nem tud megtenni.
2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog menni így.


Amúgy bírni pedig elég jól bírják egymást, esetleg az eddig a modemre kötött eszköz (gondolom PC) MAC címét klónozd bele a routerbe, majd várd a csodát.

2013. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát, már többször is próbáltam, de semmi eredménye nem lett.
2013. márc. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!