Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S.! Kérlek valaki...

S. O. S.! Kérlek valaki segítsen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a gondom akadt, hogy minap betőrt a laptopom képernyője és eléggé szét van folyva emellet csikos a fele képernyő és ugràl a kép.hozzá kötöttem a számítógép monitorjához mivel az használhatatlan hisz a ház feladta a szolgálatot.2 napig működött, tudtam rajta csinálni az online kresz tanfolyamot..tegnap este normálisan ki lett kapcsolva a gép de ma reggel mikor bekapcsoltam nem jött be a monitoron a kép és a laptop hangossan búg...mivel a laptop képernyőjének a felét nem látom és a monitor nem indult ennyit látok : bekövetkező hardver, újra számítógépet, a tovább gombra, válassza a windows, másodperc múlva...vissza számlál és folyton újra indul hangos búgással..ez mi lehet? Lenovo laptop..van rá érvényes garancia de jó kérdés ki e cserélnék? Mit csináljak? Igy nen tudok tovább haladni a kreszbe! :( 17/ L köszönöm előre is.
2013. márc. 23. 08:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A windows+ p sem jó :( és ami még zavaró, hogy a ki és bekapcsoló gombja rövid benyomásra is ki meg be kapcsol..ez máskor hosszú nyomásra kapcsolt be..
2013. márc. 23. 09:39
 12/15 A kérdező kommentje:
Lenovo g550
2013. márc. 23. 09:41
 13/15 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

Fn F3 gomb egyidejűleg :)

2013. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni. :) megoldódott a probléma!
2013. máj. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!