Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S.! Kérlek valaki...

S. O. S.! Kérlek valaki segítsen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a gondom akadt, hogy minap betőrt a laptopom képernyője és eléggé szét van folyva emellet csikos a fele képernyő és ugràl a kép.hozzá kötöttem a számítógép monitorjához mivel az használhatatlan hisz a ház feladta a szolgálatot.2 napig működött, tudtam rajta csinálni az online kresz tanfolyamot..tegnap este normálisan ki lett kapcsolva a gép de ma reggel mikor bekapcsoltam nem jött be a monitoron a kép és a laptop hangossan búg...mivel a laptop képernyőjének a felét nem látom és a monitor nem indult ennyit látok : bekövetkező hardver, újra számítógépet, a tovább gombra, válassza a windows, másodperc múlva...vissza számlál és folyton újra indul hangos búgással..ez mi lehet? Lenovo laptop..van rá érvényes garancia de jó kérdés ki e cserélnék? Mit csináljak? Igy nen tudok tovább haladni a kreszbe! :( 17/ L köszönöm előre is.
2013. márc. 23. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fn gomb és valamelyik F1 vagy F4 billentyű lenyomása átkapcsol külső monitorra

de elárulhatnád hogy a nemed és a korodnak ehhez mi köze??

2013. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Általában sokan kiírják. :) de ha zavar elnézést kérek a választ pedig köszönöm szépen!
2013. márc. 23. 09:04
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sikertelen a válasz..nem kapcsol át :(
2013. márc. 23. 09:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem fogják garanciába kicserélni, hiszen külső hatásra tört be a kijelzője. A törés 98,9%-ban a felhasználó hibája.

Csak szólok, hogy nem lesz olcsó mulatság egy új kijelző.

2013. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A külsejének semmi baja.. a belseje tört meg és szétfolyt a festék...máskor a padlót is felnyalta semmi baja nem lett mostmeg egyik napról a másikraqugy nyitottam ki hogy ilyen..
2013. márc. 23. 09:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak tudnám hogy a monitor mért nem kapcsol be..sárgán világit a gomb bármit csinálok
2013. márc. 23. 09:13
 7/15 anonim ***** válasza:

"A külsejének semmi baja.."

Oké. Csak kiegészítésként említettem, hogy pl. ha eltöröd a hátlapját azt se fogják kicserélni (úgy ahogy a kijelzőt se fogják), vagy letörsz valami mást róla (legyen akár ez véletlen is). Ez nem a gyártó hibája.


"a belseje tört meg és szétfolyt a festék..."

Igen. A "belső része" tört be a kijelződnek. Ez drága lesz. Ha a "külső" üveg vagy plexi lap tört volna be (ami a kijelző előtt van) akkor az még olcsó is lenne + használni is tudnád.


"máskor a padlót is felnyalta semmi baja nem lett"

Ezt hogy érted?


"mostmeg egyik napról a másikraqugy nyitottam ki hogy ilyen.."

Bocsi, de ezt nem hiszem el. Ez (sajnos) lehetetlen. Ha még a az a külső plexi réteg tört volna el egyik napról a másikra akkor még megérteném, mert úgy én is jártam. Az, hogy a belső tört el...csak külső fizikai (vagy mechanikai) behatásra lehetséges. Tegyél fel egy képet a törött kijelzőről és megmondom, hogy miért/mitől tört be. :)

2013. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Windows+P gombot nyomd meg, hogy átváltson a monitorra.
2013. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy a padlót is felnyalta,hogy a lábam beakadt a töltöbe és lerántottam mégse lett baja..és hidd csak el mert én tuti nem tőrtem be..tesom is ugyan igy járt vele csak neki nem ennyire mint nekem..máskor megnyomtam a kijelzőt vagy bármi semi gondja nem volt..:/
2013. márc. 23. 09:34
 10/15 anonim ***** válasza:
pontos tipust tudnál mondani?
2013. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!