Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérlek valaki segítsen,...

Kérlek valaki segítsen, fogalmam sincs miért van ez, ötlet?

Figyelt kérdés

Játszok, és egyszerűen fekete lesz a képernyő és erős műanyag szagot érzek a gépházból. Újra kell indítani a gépet, mert nem tudok semmit se csinálni, de közben a hang is szakadozik mikor befeketül a képernyő.


Előre köszönöm a válaszokat!



#számítógép-fekete-monitor
2012. szept. 29. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha már amperszagot érzel a gépházból az régen rossz!

Szerintem sürgősen nézd át a gépet, mert valami túlmelegszik. Lehet, hogy csak ki kell takarítani, de lehet, hogy valamelyik ventit kell kicserélni.

2012. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami túlmelegszik. Valószínűleg a videókártya.

Az is lehet, hogy a tápegység, akkor viszont nem tesztelgetném, mert csúnyább dolgokat is tud csinálni, mint a műanyag szag.

Keress egy progit ami regisztrálja a kártya hőmérsékletét, esetleg szedd le a gép oldalát és mérd meg!

2012. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a nagyon gyors válaszokat!!
2012. szept. 29. 11:23
 4/6 A kérdező kommentje:
55 ,,fok" optimális?
2012. szept. 29. 11:28
 5/6 A kérdező kommentje:
de 64-re is felugrik játék közben
2012. szept. 29. 11:39
 6/6 A kérdező kommentje:
most néztem meg, hogy amikor tényleg játszok, mármint benne vagyok rendesen, akkor 100 C-ra felugrik o.O
2012. szept. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!