Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységet lehet javítani?...

Tápegységet lehet javítani? (Chieftec CTG 500)

Figyelt kérdés

elromlott a tápegységem Chieftec CTG-80P- 500 W

Nem produkált elég feszültséget, szinte tönkre ment miatta minden. Új gépet nem szeretném emiatt megölni (fx 6300, 7850, Asrock 970 pro 3.)

a táp nem új csak garnaciáztattam az Extreme Digitalnal amiről köztudott, hogy rettenetesen szemét egy üzlet. (nem vicc sajnos, fórumokon nagyon sokat írnak a gagyi garanciáról.) Szerintetek valóban működni fog, vagy vegyek egy újat?


ha újat kellene vennem, Debrecenben miféle JÓ számítástechnikai üzleteket ismertek? Rendelni nemtudok, mivel annyi pénzem már nincs, hogy futárt is kifizessem.


előre is köszönöm!



2013. márc. 22. 19:00
1 2
 11/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ja hogy nehezen de nála elindult végül

"nehezen" :D


és akor azt irod más táppal indult nála


tehát úgy elenörizte hogy 1 ram hibás és a vga is hibás?

és alószinü ctg 500 at gyanúsítja ö ezért?


meglehet de mint látod irták nem alacsony feszek miat

pont magas fesz és egyéb dolgok miat lehet ilyen


pl. az is lehet hogy alplap is! hibás volt pl. aprób gyárihibákal vagy elhasználodásal küszködöt és pont a lap nem szolgálatata megfelelöen fesz t és áramot ramnak vga nak

és hát bekapcsolásnál is közrejátszhat ha hibás


mondjuk mindegy a lényeg ugyis az lesz hogy táp csere

csak én olcsón nem sok jót füzök hozá...

meg hogy Debrecenbe kel bolt

kitudja milyen tápjaik vanak, milyen válsztékkal föleg olcsók közt


én töröltem kérdést listámról mert csak örlöm magam felelegesen vele akor:D

szia sok szerencsét:)

2013. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!