Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lenne CPU limitem? Többi...

Nem lenne CPU limitem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nos van egy Asus Sabertooth z77 alaplapom, egy i7 3770k-m (felhúzva 4,5 GHz-ra) és egy Asus Matrix Platinum HD7970-em. Nos az lenne a kérdésem, hogy ha betennék még egy Asus Matrix HD7970-et, és CrossFire-be kötném őket, akkor nem-e lenne CPU limitem( Full HD felbontás ) .

Ha valakit érdekelne, akkor a tápom az Corsair AX-800-as.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 19. 15:15
 1/4 Osynho ***** válasza:
100%

Akad az aknakereső 1db harmatgyenge 7970-esen? :D


Egyébként max grafon kb jó lenne a helyzet, de ez játékfüggő is. A kérdés inkább a "minek"? De nem untatlak. :)

2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne CPU limited:)
2013. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még alapon se lenne limited valószínüleg. De minek ilyen szörnyeteg?:D
2013. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neeem, az aknakeresőt még full lowon elviszi, de a fekete özvegy már nem olyan mint kéne. :)

Viccet félre téve az i7 arra van, hogy videókat szerkesszek, elég sokat csinálom. Bár lehet lecserélem egy 3930k-ra, mivel az ugye 12 szálon tud dolgozni, azt felhúznám mondjuk 4,5 - 5 GHzra, és tökéletes lesz, tehát... Majd ez még kiderül :)


A videó kártya pedig az élményt biztosítja a játékokban, hogy ne vérezzen el, és ha jön mellé még 1 (ne unatkozzon szegény), akkor valószínűleg egy darabig nem kell vennem videó kártyát. Gondolkodtam még anno egy GTX690-esben is, bár akkor kicsit rosszabbul álltam, meg a család is... na mindegy, szóval ez a videó kártya lett belőle. Hadd mondjam el, hogy egyszerűen hibátlan, csodálatos, halk, nagyon erős. Ha valakinek nem inge még hozzácsapni pár ezret, akkor vegyen egy ilyet, mert csodálatos :)


Köszönöm szépen a válaszolóknak, természetesen jutalmazom egy zöld kézzel.

2013. márc. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!