Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy lenne a processzor limitem?

Nagy lenne a processzor limitem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Intel Core Duo E7200 processzorom és szeretnék bele venni egy Sapphire 7750- 1GB videókártyát, a meglévő processzorm kitudná halytani, illetve lehetne bele tenni erősebbet is?

Alaplap: Asus P5QLE 775- foglalat



2013. febr. 26. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz limit. :)
2013. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Osynho ***** válasza:
Tuningoljad a procit.
2013. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Full HD-n ok, kis felbontáson már tuningold a cpu-t, úgy már talán kihajtaná Full HD alatt is.
2013. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem szorzózáras a proci mert Biosba próbáltam állítani de nem engedte :(
2013. febr. 26. 20:59
 5/15 Osynho ***** válasza:
Persze, hogy szorzózáras, de nem is azal kell tuningolni. :)
2013. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani hogy mivel ?
2013. febr. 27. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos fesz emelésről lenne szó meg ilyenek.De procit nem tuningolunk!Főleg ha nem vagy hozzáértő.Lehet,hogy tönkretennéd és vehetnél mindent újra.Mert ugye ebbe a régi alaplapba már nagyon kapsz procit.Inkább gyűjts egy kevés pénzt és próbáld meg felújítani a régi géped.Mik a gép pontos adatai?
2013. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Osynho ***** válasza:

Procit nem tuningolunk? Már miért ne tennénk! :D Persze, aki nem tudja mit csinál, az ne nagyon erőltesse, de nem egy bonyolult dolog és ilyen esetekben nyerhető vele némi plusz, így nem kell új hardverre költeni. Igazából nem nagyon volt még processzorom, amit alap órajelen használtam volna. :D


Kérdező: keress rá google-ben, illetve írj 1-2 fórumba ezügyben. Röviden: fsb-t kell emelni, a ram órajelet visszaosztani (ha nem bírják), a pci-e frekit 100-ra fixálni. A beállításokat tesztelni, a feszültséget hozzá igazítani. Egyáltalán nem biztos, hogy emelni kell a gyári értéken, ezek a cpu-k elég jól mennek.

2013. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szorzózáras procinál bajos a tuning.Egyébként nem nagyon kellene máshoz nyúlkálni ha nem lenne szorzózár.Még elcseszné és csak baj lenne belőle.Gyakorold valami 100 éves kopott hardveren aminek már úgyis mindegy.
2013. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sufnituningolni meg csak AMD-t érdemes.:D Ja meg valami régi Celeront.Egyáltalán tudna vele valamit elérni vagy csak egy 20%-os sebesség emelésért kockáztatna?
2013. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!