Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Video kártya probléma?

Video kártya probléma?

Figyelt kérdés
A gépben Nvidia geforce gts450 van, és szeret furcsaságokat csinálni. Nem tudom hogy a driver vagy a hardver okozza, de játék közben random szines pixeleket, vagy csíkokat dobál be, részeket máshogy jelenít meg mint kellene. Pl egy videóvágó program használata közben futottam bele egy ilyen érdekességbe nem egyszer: [link]

2013. márc. 18. 22:36
1 2
 11/14 miért.én? ***** válasza:

Szerintem azért próbál ki, ártani nem tudsz vele.

Ha az autodetect nem megy, fontos a jó paraméterek megadása.

[link]

2013. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
am végül úgy oldottam meg, hogy átkötöttem a venntilátorát a videókáryának az egyik tápból kimenetre asszem 12V, működik is már pár hónapja, hosszútávon nem lesz vele probléma ugye(azt leszámítva hogy ha a kábel véletlenül elmozdul rövidzárt okozhat^^)?
2013. jún. 22. 20:23
 13/14 anonim válasza:

am ha a képernyőillesztő töbször is elszáll akkor már magával a videokarival van gond (ismerem ezt a problémát)

Általában akkor van,ha leejted a gépet vagy valami ráfolyt a kártyára

2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ha a videókártya drivere szabályozta a venntilátort akkor leállt stb....de ez már ilyen kb amióta megvettük, csak mivel nem az enyém annyira nem törődtem vele és csak most jöttem rá a problémára:)
2013. jún. 23. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!