Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Video kártya probléma?

Video kártya probléma?

Figyelt kérdés
A gépben Nvidia geforce gts450 van, és szeret furcsaságokat csinálni. Nem tudom hogy a driver vagy a hardver okozza, de játék közben random szines pixeleket, vagy csíkokat dobál be, részeket máshogy jelenít meg mint kellene. Pl egy videóvágó program használata közben futottam bele egy ilyen érdekességbe nem egyszer: [link]

2013. márc. 18. 22:36
1 2
 1/14 sün18 ***** válasza:
Ez túlmelegedés miatt van, takarítsd ki és pasztázd le újra utánna jó lesz :D
2013. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 miért.én? ***** válasza:
Azért nem semmi a kép. Ha kisebb ikonokat használnál, tuti férne még néhány az asztalra. :)
2013. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

:D az asztal tele van szeméttel, csak lusta vagyok átnézni mi kell és mi nem:)

Köszönöm a segítséget, ránézek majd holnap szerintem:)

2013. márc. 18. 23:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Kiszedtem, megnéztem, alig volt rajta vmi por, és paszta is rendbe van rajta szerintem, kétlem hogy ez a hiba, mert mellesleg előző tulajdonosának is voltak ilyen gondjai még új korában is. Meglehet, hogy a gépház nem annyira jó és ezért melegszik túl? Meg néha szokott adni egy halk sípoló vagy pittyegő hangot, amit még nem értek, és ez gyakran eláll egy darabig ha a gépházat mondjuk átfordítom 90 fokban.
2013. márc. 23. 22:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Na a probléma(szerintem): bekapcsolás után a ventilátor lelassul, majd leáll, ezt sípolás követi, de egy idő múlva, vagy ha vmi olyat elindítok ami használja a videoákártyát rendesen akkor újra forog. Rendszeresen olyan történik, hogy a screen feketévé válik 1 másodpercre és hibaüzenetet kapok(a képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt), majd utána minden rendben egy darabig.
2013. márc. 29. 09:41
 6/14 miért.én? ***** válasza:
Frissítsd a videókártya drivert.
2013. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 hete telepítettem rá a drivert, azóta csinálja, lehet kijött 1 újabb de kétlem hogy ez a gond.
2013. márc. 29. 11:37
 8/14 miért.én? ***** válasza:

Biztos hogy a megfelelőt telepítetted?

Ha azóta nem jó, akkor miből gondolod, hogy nem azzal van a gubanc?

2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 miért.én? ***** válasza:
Milyen oprendszer van a gépeden?
2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
régen is csinálta testvéremnek amikor xp volt a gépen, most win7 van
2013. márc. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!