Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kiszedem a winchester és...

Ha kiszedem a winchester és úgy viszem el a szervízbe a gépet, akkor nem tudnak semmit leszedni róla ugye?

Figyelt kérdés

Úgy értem nincsen semmi más memória a gépen ahol adatokat,képeket stb tárol csak a wichesteren ugye?

Tudom amatőr kérdés de én is amatőr vagyok :)


2013. márc. 18. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali


nem tudnak, minden adatot a HDD tárol...

Viszont ha szervizbe viszed célszerű benne hagyni, mivel oda menti a naplófájlokat, ha normális szerviz akkor akkor azokból a fájlokból egyéb hibákat is ki tudnak javítani...

2013. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Már csak azért is benne kell, hogy legyen a winchester a gépben, mivel azon van az operációs rendszer. Az esetleges hibák nagy részénél nem hardweres (vagy nem csak) gondok szoktak lenni, esetleg egyes alkatrészek hibás működését egy helytelen konfiguráció is okozhatja.

Nem jellemző a szervizekre, hogy az adatok (képek stb.) között kotorásznának, de ha mégis van rajt olyan, amit nem szívesen mutatnál meg idegennek, azt addig szedd le róla (tedd ki egy pendrájvra, vagy bármire).

Hacsak nem táp-csere miatt viszed szervizbe, szerintem HDD nélkül nem is nagyon fogadják el.

2013. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. márc. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!