Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows Xp tönkreteszi az...

A windows Xp tönkreteszi az ssd lemezt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,vagyis olvastam,hogy az Xp rendszer tönkreteszi az ssd lemezeket. Kinek mi a tapasztalata? Ha pedig úgy van valóban,akkor milyen rendszert érdemes használni ssd-n ami még egy egyszerűbb gépen is elmegy,illetve ha van valamilyen program,amivel az Xp t is tudom ugy használi,hogy ne vágja haza? köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 18. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már csak ezért is rossz (win7nél ez már nem probléma):

[link]

Ettől függetlenül is az xp nem megfelelően kezeli az ssdket, mert még nincs felkészítve rá.


Ha a fentit megértetted, és érdekel a téma, akkor innen indul az egész leírás (a többi buktatóról is ír):

[link]

2013. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a bővebb "cikkeke". azt hiszem értem így átfutva mit írnak. csak az lenne akkor a kérdésem,hogy mondjuk van e esetleg program ezekhez xp alá,ami ugymond megtanithatja kezelni. az igazság az hogy tettem a netbookomba egy sd kártyát is,és engedné oda is a telepítést,illetve a bóótolást. a kérdés az hogy sd kártyára lehetne éppkézláb módon rendszert tenni.....: egyenlőre nincs pénzem arra hogy cseréljek ssd ről mini hdd re... :( sajnos. köszi a választ:)
2013. márc. 18. 19:29
 13/14 A kérdező kommentje:
még írhattok ha van tapasztalat az eddigi bármely felvetett kérdésemre. :) mindenkinek köszönöm az eddigi választ. :)
2013. márc. 18. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, mert a egy driver nem oldhatja meg hisz itt kismillió futó alkalmazásnak kéne megmondani, hogy csínyán az 1-esekkel és a 0-ákkal. Ez új rendszert kíván szerintem.
2014. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!