Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtő kérdés. Melyik jobb?

Hűtő kérdés. Melyik jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. márc. 13. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha van az alaplapodon csatlakozó (4 pines), akkor arra kell kötni, hogy tudd szabályozni. Bár végülis fölösleges, de van aki ezzel pl. játszik, hogy szabályozgatja. Ha valaki azon gondolkozna ki az a hülye, akkor elárulom: Én például :D

Én mindenképpen a kérdésben linkelt Excalibur-t ajánlanám.

Csúcskategória... Gyatrább (igaz nem sokkal) légszállítás, és kemény 7 decibellel halkabb. Az excalibur CFM-ben majdnem meghaladja az ő m3/h-s légszállításukat. Azt tudni kell, hogy egy m3/h ~ 0.57CFM. Való igaz hangosabb, de a teljesítménye úgygondolom kárpótol. Ha valami csúcskategória akkor az az Excalibur.

2013. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D most vettem meg be is építettem ajánlom mindenkinek :D

CPU: Intel Core i5 3570 3.80Ghz 39-41'C-volt most 35'C körül mozog :)

2013. márc. 15. 21:19
 13/13 anonim ***** válasza:

"Csúcskategória... Gyatrább (igaz nem sokkal) légszállítás, és kemény 7 decibellel halkabb. Az excalibur CFM-ben majdnem meghaladja az ő m3/h-s légszállításukat."


"Ha valami csúcskategória akkor az az Excalibur."

Messze nem. :)


1. szabály: Ne higgy a gyári adatoknak.

Van róluk nem 1 teszt nézz utána.

2013. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!