Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlanátok?

Milyen notebookot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Internetezésre, tanulásra egy kis filmnézésre kellene...

100 ezer a felső árhatár.



2013. febr. 17. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Itt válogathatsz:

[link]

2013. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ooo koszonom a hasznos valaszod. Inkabb ne irtal volna semmit.


Tapasztalt notebook hasznalokat kerdeznek. (Nem olyat, aki csak a googlet tanulta meg hasznalni!)

Melyik a megbizhato marka? Tipus? Ebben az ar kategoriaban...

2013. febr. 17. 18:45
 3/4 anonim válasza:

Bocsánat,ha megbántottalak volna valamivel!!!Az a helyzet,hogy én nem csak a Google-t tanultam meg használni,ha nem baj!

Akkor lássuk:nekem egy 2008-ban vásárolt MSI VR610x-202HU laptopm van.Eddig semmiféle problémám nem volt vele.AMD Athlon X2-es proci,2GB RAM,160GB HDD stb.Nap mint nap használva van,de semmi gond.Azstali PC-m alaplapja szintén MSI.Egyik kollégám Asus laptopja,(ami fél éves)már kétszer volt szervizben.Röviden ennyi.

Ja,és bocs',ha a válaszom nem volt annyira "intelligen",mint a tied!

Ezúttal megígérem,hogy a Google-on kívül mással is foglalkozni fogok.Jó lesz így?

2013. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kijavítom a válaszomban véletlenül ejtett hibáimat,nehogy szóvá tedd azt is.Tehát asztali PC,és intelligens helyesen.Így OK?
2013. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!