Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlanátok...

Dobos Ferenc kérdése:

Milyen notebookot ajánlanátok játékra?

Figyelt kérdés
ami max 180000. Jelenleg ez van: HP G62-B97SH. Ennél jobbat szeretnék.HP elfogult vagyok:)
2012. okt. 8. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyiért normális gép játékra, ami működik, nem sül meg, és nincs benne katasztrofális baki: esélytelen, HP még kevésbé... Alienware, vagy 450+ bár 180-ból már normális PC-t is össze lehetne rakni... ha nem létfontosság a noti, akkor fontold mg ezt is...
2012. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz. igen mindenképpen laptop kellene, azért még várom a tapasztalatokat.
2012. okt. 8. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Asus K szériában nézz körül, ezt nem azért mondom, mert elfogult vagyok, hanem, mert a pénzedért adnak normális hardvert, és tisztességes hűtést, ami valljuk be, szempont a játéknál. Hp-ból az utóbbit többnyire kispórolják...
2012. okt. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy OFF, de: Én erősen ajánlom, hogy játékra xbox-ot vegyél! Sokkal olcsóbban kijössz és jobban is jársz.
2012. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!