Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Mit tegyek?...

Mi lehet a gond? Mit tegyek? Hétfőn vettem egy asus laptopot felraktam a win8-at de folyton összeomlott és újraindult, ma ráraktam a win7-et de nem szünt meg a itt is jön a kékhalál

Figyelt kérdés

gyárilag két giga ram volt benne de 4gb-tal kértem igy az ki van benne cserélve


Csináltam egy memória vizsgálatról és a kékhalálról 3 képet. Szerintetek?? [link]

[link]

[link]



2013. febr. 17. 09:38
 1/7 Emberek ***** válasza:
nem jó egyik link sem
2013. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. febr. 17. 11:40
 3/7 Emberek ***** válasza:
valami hardver problémája akadt. ennyit tudtam kihámozni a szövegből. de ha az újrahúzás sem segített, akkor nincs ötletem. de nagyon erősen szervízgyanús nekem
2013. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínüleg a ram lesz a gond futtamttam rajta tesztet több ezer hibát talált, már bevittem garanciába, remélem átnézik rendesen és nem csak annyi lesz hogy ram ki, ram be és készen vagyunk. :)
2013. febr. 19. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem konpatibilis a ram a géppel! A laptopokba nem mindegy milyet raknak kérd vissza a gyárit. Azért írja ez a szerencsétlen, hogy uncorrectable hardware XD.

A második kék halálnál ugyan ezen ok miatt a rendszer valamelyik fő folyamata meghal ezért hal meg...

A ram csere 100% hogy megoldja de csak akkor, ha gyári kerül bele.

2013. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LOL! Nem tudok írni. Sorry A helyesírásért. remélem érthető volt ennek ellenére de nem volt sok kedvem átnézni csak utólag vetettem rá egy pillantást.
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném hogy csak a gyári ram oldaná meg a problémát, de az már kiderült hogy tuti a ram volt a hibás, futtattam le ram tesztet, és kb 10000 hibát talált a ramban. Már szervízben van a laptol. de nem kerül bele a gyári ramja mert azt külön megkaptam.(az csak 2gbos)
2013. febr. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!