Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cs 1.6 indítása után kékhalál,...

Cs 1.6 indítása után kékhalál, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
elindítom és max 5 perc mulva kékhalál majd újra indulás :S ramokat áthejezgettem ide oda,vidikártyát megigazgattam (de szorosan a helyén volt),de ugyan az,és csak akkor ha a csét indítom :S pár éve játszom sose volt ilyen,ezzel a géppel is már pár hónapja nyomom de az utóbbi 1 hétben van ez.
2011. jan. 31. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

úgy mint a videóban 1:22-nél? http://www.youtube.com/user/javraj87?blend=2&ob=1#p/u/22/Meo..

Más gamenel nem csinalja?

2011. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja pont így :D 0:45-nél meg befigyel a napiszar is... a lényegre vissza térve:nincs más játékom a gépen,de sehol máshol nem kapja a kékhalált,csak miután indítom a csét,pár percig enged de aztán leáll :S
2011. jan. 31. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez elég tág lesz, tágabb mint egy ....... na mind1 :D

Lehet a CS rossz, lehet a gép, pl.: RAM, de lehet VGA, vagy vga driverhiba, mondtam hogy tág lesz :D a hibakódot kellene beírnod netes keresőbe.

2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
aha azokat is bizergáltam de az a furcsa hocs csak a csé, és egyik napról a másikra jött elő,2x újra raktam az xp-t márikat is próbáltam,az rakja fel a drivert, de most kipróbálok egy harmadik xp-t is
2011. febr. 1. 12:47
 5/11 A kérdező kommentje:
bármilyen xp-t felrakok ugyan az :S
2011. febr. 1. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:
talán másik cs-t kéne felrakni
2011. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a legfrisseb driver van a VGA -dhoz?
2011. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 féle csét próbáltam,hogy milyen driver azt nem tudom,xp rakja fel,mondjuk ehhez alig ha van frissítés, nvidia riva tnt2
2011. febr. 3. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:

próbáld visszaállítani a rendszert ha nem muxik azután se próbáld úgy bekapcsolni a gépet h:

Bekapcsolod előjön az alaplapi kép felvillan a billentyűzet és kinyomod nagy gombal a gépet vársz kb 5 másodpercet és újra benyomod :D

2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hiába állítom vissza,3ik oprendszert próbálom,szerintem nincs mit vissza állítsak, a második variáció csak vicc volt? mert ott a kettöspont dé a végén,de azér kipróbálom de nem értem mit is befolyásolna,de hátha...
2011. febr. 4. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!