Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható egér?

Megbízható egér?

Figyelt kérdés
3 éves garanciával ellátott egerek érdekelnének, ami nem egy egyszerű 500 ft-os teszkós szutyok. Már nézegettem órákon keresztül, de nem találtam olyat ami tetszik is. Most egy A4Tech XL-750BK X7 gaming egerem van, amire egy év gari volt és kb 2. éve tolom vele, és a görgő már szar.. :s

2013. febr. 15. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A görgő az egerek nagy részénél hamar kikopik. Logitech-et mondanám, ami tartós, vagy esetleg Microsoft Sidewinder x3, 6-10 közötti egerek.
2013. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A4 tech xl747 lassan másfél éves, semmi baja.
2013. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.5-2 évente 5-6ezer forint szerintem nem sok egérre...
2013. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

kedvenc jó ideje megvan jól bírja (az elem is) és kényelmes de nem gamer...

2013. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 ezer alatt akarsz maradni akkor maradj az A4Tech-nél nekem 2 éve van egy XL-747H típúsú egerem napi szinten több órát használom főként játékra, kisebb kopások a mintán(ha érdekel, hogy néz ki 2év után küldök képet) ha nekem elromlik egy razer deathadder v2 fogok venni bár ez 17 ezer körül mozog.
2013. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!