Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Heves megyében megbízható...

Nagylzs kérdése:

Heves megyében megbízható siklóernyős oktató?

Figyelt kérdés

Kb. 20 éve voltam vitorlázó repülő, C vizsgába belekezdtem de azt már nem tettem le. Utána tanultam siklóernyőzést is, és megvolt a vizsgám. Csak azért nincs róla papírom mert az oktatóm átb*szott és nem írta alá a papírokat. Más dolgokat is csinált, mint utólag kiderült, az ernyőmet is tőle vettem, át volt benne ütve a szám, nem is az én súlyomra való volt, és még ráadásul jól megvágott pénzügyileg...


Egy a lényeg: szeretnék újra belekezdeni. Az elméleti tanfolyamot már majdnem kívülről tudom úgyhogy egy-két nap tanulás után le tudnám tenni a vizsgát. Sőt, gyakorlatom is van.


Viszont kellene egy jó oktató, aki megbízható. Értem ez alatt a következőket:


* le tudjam nála tenni az elméleti vizsgát is (nem baj ha a tanfolyam már közben elindult, mert tudok minden elméletet, csak azért kell vizsgát tennem hogy legyen papírom)

* törődjön a tanulóval, például ha meg van beszélve egy időpont, és bejön a jó idő akkor ne menjen el távot repülni

* intenzíven szeretnék tanulni, kb. úgy hogy nyár végén már mehessek egyedül repülni! Az alap dolgokon az oktató nyugtatása végett néhány nap alatt essünk túl - nem szeretnék néhány napnál többet tanulódombon tölteni.

* mire tanulódombra jutok addigra veszek saját felszerelést (még megvan a régi de ernyőből persze új kell), tehát az oktatás alatt a felszerelést én biztosítom, ez sem feltétel

* Heves megyében, ha lehet akkor Egerben (de nem ragaszkodom Egerhez).


Valaki?



2013. jan. 11. 13:52
 1/1 tothrichard1 válasza:
Fedémesen, Laci bácsi
2014. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!