Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az airsoft fegyverekben...

Az airsoft fegyverekben melyik a jobb a rugós vagy a gázos? Tudtok adni egy megbízható dologalt ahonnan lehet hozzá cuccokat rendelni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy ahogy egyre többet lősz a feltöltés után úgy gyengül. De hidegben használhatatlan.
2012. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hun46y3 ***** válasza:

Elsődleges feygvernek AEG-et vegyél, azaz elektromos fegyvert. Csak ezzel lesz esélyes a játékokon, valamint csak ezzel lesz élmény játszani.

Másodlagos fegyvernek meg ha pisztolyt veszel, érdemes inkább gázosat, az elektromos pisztolyok még nem annyira megbízhatóak. Ha rendesen össze van rakva a pisztoly, akkor azért jópár lövést kibír gyengülés nélkül, de tény, hogy több patronnal érdemes játékra indulni.

Én speciel másodlagos fegyverként egy fűrészelt csövű shotgun-t használok, így természetesen rugós változatot. Ez a legegyszerűbb, mert nem kell bele gáz, akkumulátor, csak a golyók és mehet.


Bár őszintén megmondom: nem feltétlenül szükséges a másodlagos fegyver. Ha nem sniper szerepkörben mozogsz, akkor nem is kötelező. Akkor van értelme a másodlagosnak, ha épület is előfordulhat a pályán/épületben játszol, ÉS nagy a fegyvered. Egy mp5, vagy egy g36c simán elfér a szűk kanyarokban (bár legjobb szerintem a p90)

2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 21. 20:37
 4/4 hun46y3 ***** válasza:

Ezeket az oldalakat ajánlom leginkább:


[link]

Ez nagyon jó oldal, csak Budapesttől messze van. De ha a közeben laksz, nagyon ajánlom.


[link]

Szerintem Pesten ez a legjobb, széles választék és viszonylag olcsó is.


[link]

Hasonló az előzőhöz, sok termék, jó ár.


[link]

Na itt találhatod meg legkönnyebben a legjobb cuccokat, de ez a legdrágább bolt.



Én az airsoftdepo-t ajánlom, ott szoktam vásárolni.

2012. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!