Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az árát, a Packard...

Megéri az árát, a Packard Bell EASYNOTE notebook?

Figyelt kérdés

Most néztem egy notebookot, 8 GB RAM-al (110. ezer Ft alatti), de nem tudom, hogy megéri-e venni. Milyen összeszerelésre számíthatok? Elsősorban azoktól várom a választ, akik már találkoztak Packard Bell laptoppal.

Róla lenne szó:

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 15. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mire használnád elsősorban?


Packard Bellről sok jót nem lehet mondani.

2013. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erős otthoni használatra.

Olyan gép kéne, amit akár, 3 év után is tudnám használni és lehetőleg 110 ezer Ft alatt legyen az ára. Játszani nem igazán fogok, de multimédiás feladatokra azért használnám.

2013. febr. 15. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg! Silány anyagokból rakják össze, nem éri meg az árát. Ha valami komolyabb márkából veszel szerényebb típust azzal talán 3 év múlva is tudsz dolgozni. A PB-vel nem biztos.
2013. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor inkább vegyél HP-t.... én ezt fogom megvenni hamarosan: [link]


annyi a különbség hogy amit én veszek abban nem 2 hanem 4 giga ram van és az ára 88 888 Ft

2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is fura volt, hogy ennyiért adják (olcsó húsnak, híg a leve). A másik, egy Lenovo volt az, amit kinéztem, a T-betűs hiperből: [link]

Igen, ha jót akarok magamnak, akkor kerüljem el a hipereket, de a Lenovoról viszont csak jókat hallottam. A hozzáadott dolgokról csak annyit, hogy lehet, a Tesco készletén maradt és valahogyan el kell passzolni az embereknek.

Mi a véleményetek a Lenovo-ról?

Az ASUS X55VD SX090D laptop ajánlást is köszönöm!

2013. febr. 15. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, asus-al még mindig jobban jársz, mert multimédiához, nem árt egy kis grafika. Mert nem szeretnéd te se hogy a filmek is szakadozzanak ugye? :D


Amit te linkelsz, abban nincs vidikari.

2013. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az Asus mellett tenném le a voksomat!

Viszont egyet megkérdeznék még: mi lett az Expressz Card bővítőhellyel ellátott laptopokkal? Valahogy őket nem látok 110 e. Ft alatt. Tudom, van USB csatlakozó, azzal is meg tudom oldani, de mégis érdekelne, hogy az én, Toshiba laptopomon van ilyen, mégsem mai darab (2008-as).

2013. febr. 15. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel szinte már minden problémára van USB-s megoldás nincs értelme ezzel is növelni a gép árát.
2013. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, csak megkérdezem, hogy miért nincs annyira sok, Expressz Card-al bővíthető laptop, pedig az elképzelés jó ötlet, csak amikor ugyanannyiba, vagy olcsóbb egy USB-s külső eszköz, aminek teljes burkolata van, akkor inkább azt veszi az ember.
2013. febr. 15. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!