Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfig legyen akkor?

Milyen konfig legyen akkor?

Figyelt kérdés

Azt akarom hogy a mai játékokkal ne legyen baja a gépemnek, videó kódolók szerkesztők is gyorsan végezzenek a munkával, a filmezés sztem akkor már harmadlagos.

AMD-s vagyok! nem szeretem a nagy méretű házakat!

Ami kell az alaplap, memória, proci, az AM3+osak nekem spec nagyon tetszenek! ár max. 80 EZ.



2013. febr. 5. 11:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2013. febr. 5. 11:25
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

És mellé milyen VGA lesz?


Mert anélkül hiába írunk bivaly procikat,a VGA adja meg tulajdonképpen hogy milyen játék hogy fog menni.

2013. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Meg most végülis nem értem a kérdést teljesen.


Teljesen új gépet akarsz,semmit nem használnál fel a régiből?


Mert akkor vagy írd meg hogy milyen hardvereid vannak,vagy hogy mennyit akarsz szánni a teljes konfigra mert ez így nem jó.


Nagyon nem mindegy hogy milyen VGA lenne mellette pl.

2013. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nos az alaplap először is az jó nem? nem írnak rosszakat róla nem is megfizethetetlen ár szval.

Videó karim most van arra igazán nem akarok költeni de később lehet teszek bele vmi igen ütőset úgyhogy.

Gigabit GT 440 OC version, ilyen karim van.

2013. febr. 5. 11:32
 5/15 A kérdező kommentje:
450W tápom van sztem elég, ház van de nem tetszik mert nagy batár és hiányos is, HDD van egy 500 sata-2, meg egy dvd íróm van.
2013. febr. 5. 11:34
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Jó bocs én így nem tudok segíteni.


Most lehet összeírok neked egy bivaly alaplap+cpu párost,de később is gyenge VGA-t fogsz mellé tenné,és akkor tök fölösleges.


Vagy lehet hogy olyat hozok ki ebből a pénzből,ami később korlátozni fog abban,hogy milyen kártyát vehetsz.


Másrészt ha látunk egy teljes képet,akkor 80 ezerből már processzor hűtő is kijön,ha a többi hardver engedi.


Jó az AM3+ foglalat,erős procikat lehet bele venni,de nem kell feltétlen ebbe gondolkozni.


De mivel nem tudom azt hogy később milyen VGA menne bele,milyen tápod van,milyen házad van,vagy milyet akarsz,van-e HDD-d, így csak sötétbe tapogatózok.


Szerintem amíg nem tervezel új VGA-t venni,addig gépet se vegyél újat.

2013. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudtam elolvasni a válaszod,így már egy picit előrébb vagyunk.


A táp milyen márka és milyen típus?Mert az határozza meg hogy elég-e,nem pedig a W szám.


Az jó hogy van HDD és ODD-d,ezzel megspórolsz egy 20 ezret.

2013. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó megértem, mindegy, majd magamnak összedobok vmit, ami van az van, később meg bármit tudok benne jobbá erősebbé fejleszteni az alaplapba bele fog menni úgy is minden és tápot is tudok nagyobbra cserélni ha muszáj, na mindegy majd megoldom, köszi!
2013. febr. 5. 11:43
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Ja és házba ne úgy válasszunk hogy 'jajj ez nagy batár,nem tetszik'


Minden konfighoz van egy optimális ház méret és felszereltség.


Nem lányok vagyunk,itt nem a kinézet számít a legjobban,hanem az hogy beférjenek a hardverek,szellős legyen,és ne roskadjon össze egy nagyobb CPU hűtő vagy VGA alatt.


Meg egyébként is relatív hogy mi nagy és batár.


Nekem egy GABA ház kicsi,egy 15-20 ezres ház már médium,egy 50 ezres ultra tower pedig a batár megfelelője az én szótáramban.

2013. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na elkerültük egymást akkor megint :S mi az az ODD?? figyelj!? a tápról annyit hogy nem fogok felakadni rajta mivel néha sípol is szval néha az agyamra megy, ajánlhatsz azt is, úgy van a gépem hogy most nem akarom bolygatni hogy megnézzem, egy táp nem sokba van..
2013. febr. 5. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!