Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált hangkártya. Létezik...

Integrált hangkártya. Létezik egyáltalán? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval van egy alaplapom, és a hangkimeneti csatlakozók arra "vezetnek", nem látok még egy alaplapszerű dolgot a videokártyán kívül!

Ez lenne az integrált hangkártya?


Illetve ha igen, akkor honnan tudom, hogy milyen driver kell hozzá?



2013. febr. 4. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, sőt szerintem a felhasználók 80%-a (ha nem több) azt használja. Az alaplap gyártó oldaláról tudod leszedni a hozzá tartozó drivert.
2013. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az integrált hangkártya egy chip formájában van jelen tehát ne egy kártyát képzelj el pluszban valamelyik pci csatolóban.

A drivert pedig az alaplapgyártó oldaláról lehet letölteni típus alapján.

2013. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm! :)
2013. febr. 4. 15:07
 4/10 A kérdező kommentje:

Presler Conroe dual core 775i65g


Ez a típusa, azt hiszem. Tudnátok esetleg valami hangvezérlőt ajánlani hozzá?

(Tudom Google, de sík hülye vagyok a számítógépekhez, nem igazán érdekelnek!)

2013. febr. 4. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Értelemszerűen az audio-t töltsd le(mindegy melyik szerverről).

2013. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A számítógépes szakemberek pont ezért van (?) munkájuk, mert nem mindenki ért a számítógépekhez. Nem szégyen igénybe venni a segítségüket a PC épségének megóvása érdekében. (még ha elvileg egy driver telepítés nem is tud kárt okozni)
2013. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Linket köszönöm szépen, zöld kéz!


Utolsónak:

Szervizbe nem fogom vinni egy driver miatt, főleg nem súlyos ezreket is otthagyva! Inkább kérdezek itt, majd a válasz(ok) alapján megcsinálom én magam, itthon!

2013. febr. 4. 15:26
 8/10 Komplikato ***** válasza:

[link]


Frissebbet sajnos nem találtam. És pár éve a CMedia saját oldaláról már nem lehet drivert se letölteni.


Előtte viszont valószínűleg a chipset drivert fel kell tenni, mert addig nem fog felmenni szerintem. Most chipset driverből valószínűleg az Intel oldalán van legfrissebb, de ha macerás keresni a kolléga által linkelt AsRock oldalról szedd le.

2013. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Komplikato ***** válasza:
Szerkesztés: érdekes nekem az oldalon nem volt Audio driver csak AMR, de most megnyitva ott figyel. Akkor felejtős a másik link ha ez frisebb.
2013. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet mindenkinek, működik az első link! :)
2013. febr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!