Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomban ezt a processzor...

A laptopomban ezt a processzort ki tudom cserélni?

Figyelt kérdés

A lapotomban van egy:

AMD Athlon X2 Dual-Core QL-64, 2.10 Ghz-es processzor.


A kérdésem az, hogy ezt ki tudnám-e cserélni, egy másik, vagy egy ugyan ilyen gyártmányú, csak erősebb processzorra?


Illetve, hogy a RAM-ot tudom-e valahogyan növelni, vagyis a memóriát?


2013. febr. 3. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Most jön az 50 Milliós kérdés! Melyik ez a laptop?
2013. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A családban 4 erősebb proci van még, A legerősebb 2200 MHz-es. Véleményem szerint ha a procihoz nem ingyen jutsz hozzá a cserét nem éri meg.

A RAM bővíthető könnyen, persze a meglévő mennyiség függvényében.

Ha ezt nem nézted még meg, nem tudod hol nézted meg, akkor egyedül nem fog menni a bővítés és ne is fogj neki, bízd szakemberre!

2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gépem egy HP Pavilion DV6-1110eh.


[link]


Adatok: [link]


Igazából egy játékot szeretnék jobb grafikával játszani.


A Flight Simulator X-et.


Itt egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=l8o9h5NHiVk


Igazából ehhez a grafikához rengeteg addon kell, de nekem az összes megvan. Viszont mivel gyenge hozzá a gépem, így akadozik.


Új gépet kellene hozzá vennem, de sajnos nincs hozzá 150k ft-om.

2013. febr. 4. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik proci sem ad annyit hozzá. Az akadás a videókártya miatt is lehet. Vegyél asztali gépet!
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tudsz valami ötletet adni, hogy honnan induljak ki? Az asztali PC-vel olcsóbban kijövök?
2013. febr. 4. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél asztalit. Először én is a laptopomat akatam lecserélni vagy alkatrészt cserélni de rájöttem meg mondták hogy az asztali jobb. Egyébként ne előre összerakottat vegyél hanem pl az ipon, pcx vagy ilyen boltokban rakd össze magadnak.
2013. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!