Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most őszintén. Minek gyártanak...

Most őszintén. Minek gyártanak ilyen processzort?

Figyelt kérdés

[link]


Mi értelme ilyent venni?Ennyi pénzből olyan gépet lehet összeállítani,ami még a kávét is megfőzi.



2013. febr. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nem otthoni felhasználásra meg játékra készülnek.


Vannak akik ki tudják használni.

2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod vannak olyanok az országban akik nem tudják mire elkölteni a pénzüket/anyuci pénzét és ilyet vesznek JÁTÉKra, mert hogy i7. Egyébként munkára való processzor, videóvágás renderelés stb, ezekhez viszont jó. Bár nincs még olyan program ami megakasztaná azt a procit.
2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én értem,de nem hinném,hogy van olyan program,aminek nem lenne elég egy sima i7 3770K.
2013. febr. 2. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
De mindig van olyan aki olyan szinten van hogy már ilyet tud/kell vennie.
2013. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eNerdzsy ***** válasza:

És azt se felejtsük el, hogy milyen jó érzés csak úgy mellékesen meg említeni a havernak, hogy "figyelj nekem ilyenem van". :)

Még akkor is, ha valaki nem használja ki, vagy 1 év múlva harmad ennyibe kerülne.


Nekem különösen tetszik az "ár grafikon". Látszik, hogy mekkorát zuhant az ára és most éri meg igazán megvenni!

2013. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, van akinek hasznos.

Nekem egy Adobe AE videó elkészítése órákba telik.

Minnél erősebb a processzor, annál gyorsabban hozza létre pl. egy animációt, a különbség pedig nagyon meglátszik.

De ahogy a többiek is mondták, ez már inkább munkai géphez van.

2013. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan alkalmazás, ami még ezen is akadna... És nem azért mert nem jól van megírva csak egyszerűen rengeteget kell számolni :)
2013. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkához, animáláshoz, szerver gépekbe is raknak ilyeneket...
2013. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!