Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám szabályozni a...

Hogyan tudnám szabályozni a laptopomban a processzort?

Figyelt kérdés
Fujitsu Siemens V5505 laptopról van szó. Elég ramaty mondanom sem kell. Arra is képtelen hogy csökkentse a processzor teljesítményét ha telepről üzemel, ezért aztán telepről, 30 perc alatt simán lemerül. Létezik erre valami megoldás? Sírba tesz engem ez a gép.
2009. máj. 15. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg a BIOS-ban lehet állítani az órajelet, akkor ott tudod állítani, de egyáltalán nem biztos, hogy ad rá lehetőséget, és az sem, biztos, h sokra mész vele, ha lentebb veszed, lehet hogy simán gyenge már az akksi
2009. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teljesen lemeríteni az akksit, majd töltsd fel teljesen, de töltés közben ne használd a gépet! Ez talán segít, hogy "magához térjen" az akksi.
2009. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg mobil proci van benn és nincs rajt szorzózár. Ha Vistát használsz akkor csak az energiasémát kell átállítani, ha XP-t akkor én ezt használtam:

[link]

Notebook Hardwer Control

Ezzel tudod állítani a sebességét a procinak

2009. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fox egy ku**a nagy kalapácsot és szétvered, többet soha se fog lemerülni (ja és ne felejts el venni egy NEM fujirsu siemens laptopot, ajánlok párat, ha olcsóbbról lenne szó: MSI, ha az ár nem számít: Apple, Ibm, Sony
2009. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem én vettem a laptopot, kaptam.

Energiaséma laófaszt sem ér.

Hiába merítem le majd töltöm föl, akkor is kaki marad.

2200 mAh :D

2009. máj. 15. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi csak 2000mAh az akksi:D

NHC sajna nem megy. (Windows7x64 et használok)

A kalapácsos módszer egyre jobban tetszik...

2009. máj. 15. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és BIOSban semmit nem enged állítani max időt, bootot és egy két apróságot...
2009. máj. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!