Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez a router?

Szerintetek jó ez a router?

Figyelt kérdés

Ezt a router-t néztem ki magamnak, nem kell hogy wifis legyen, vezetékkel szeretnék gépeket összekötni.

Meg tudjátok mondani, hogy ezzel meg tudom-e osztani a netet több gépen, és hogy ha LAN-olni szeretnék pl játékkal működne-e?

A gyorsasága elég nagy a mai internet sebességekhez viszonyítva?

(tudom bután hangzik de nem szeretnék olyan routert venni ami nem felel meg ezeknek)

Jó válaszokért nem felejtek el pontot adni=)

Majd elfelejtettem: [link]



2013. febr. 3. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó router
2013. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha működik, akkor jó, nem? :)

De amúgy elég elavult típus, a TL-R460 8 portos változata ami nem mai csirke. Nem biztos, hogy 50 Megbitnél nagyobb csomagok esetén is stabil marad.


Én amúgy nem vennék sima vezetékes router -t a mai világban, egyrészt mert a gyártók nem nagyon fejlesztenek már ilyeneket, másrészt a Wi-Fi -sen is megtalálod a 4 db vezetékes portot. Ha most nem kell a Wi-Fi (ami biztos, hogy nem sokáig marad így) egyszerűen letiltod az AP részét és kész. Azt pedig nem tartom valószínűnek hogy neked több kell mint 4 db vezetékes port. Ha a későbbiekben még is, egyszerűen veszel hozzá 2 rugóért egy 5 portos Switch -et és kész.

Én a TL-WR841ND -t venném, erre az antennákat sem kell felcsavarni ha nem használod:

[link]

Sokkal erősebb hardveresen, mint a TL-R860 és többet is tud. Ha most nem Wi-Fi -st veszel, bánni fogod később ezt tapasztalatból mondom.

2013. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ =)
2013. febr. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!