Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó a router firmware...

Mire jó a router firmware frissítés?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Miben lesz jobb a router tőle
2013. febr. 3. 16:54
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
Arra jó mint minden eszköznél. A gyártás után felmerülő hibákat javítják vele, akár felszínre kerül egy adott felhasználónál, akár nem. Ezen kívül új funkciókat is kaphatsz, vagy növelik a stabilitást és hardver kompatibilitást. Ez utóbbi tipikus az USB csatival rendelkező routereknél. (Újabb 3G -s modemek támogatása vagy új nyomtatók támogatása a nyomtatószervernél, stb..).
2013. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri lefrissíteni? Tönkre mehet tőle a router?
2013. febr. 3. 17:42
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Nos igen, van kockázata. Elmehet az áram, vagy lehet valami hardveres/szoftveres bibi ami elronthatja a frissítést és máris téglát csináltál az eszközből. (Ilyen szerencsére egyre ritkábban fordul elő).

De ha az eszköz stabilan, a képességeinek megfelelő teljesítménnyel működik, akkor nem kell frissítened.


A számítástechnikában (meg sok minden másban is) aranyszabály, hogy ami működik nem szabad megjavítani, mert utána elég gyakran csak cumi van.

2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értesz a pendrive-os Windows 7 telepítéshez?
2013. febr. 3. 18:29
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem szorultam még rá ilyesmire, hiszen keresett szerelőként már rég beszereztem egy külső ODD -t. Ezt régebbi laptopok is jobban komálják a pen drive -nál.


De amúgy ezzel az eszközzel pár kattintással hegeszthetsz megadnak egyet, a bonyolultnak tűnő parancssor helyett:

[link]

2013. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezzel már csináltam csak a telepítésnél egy hibaüzenetet írt ki:

[link]


Nem tudod hogy mi lehet a baj? az iso file eredeti.

2013. febr. 3. 18:56
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
Ilyet csak egyszer tapasztaltam, mikor USB 2.0 helyett USB 3.0 portban volt a pen drive, és úgy akartam telepíteni.
2013. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom USB 2.0-ban
2013. febr. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!