Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG GSA-T10N illesztőprogram?

LG GSA-T10N illesztőprogram?

Figyelt kérdés
Pár napja nem érzékeli az XP-m a DVD olvasómat. Vagy végleg megadta magát vagy csak fel kellene tenni hozzá egy illesztőprogit. Sajna a neten egy értelmes oldalt sem találtam ahol ingyen, vírus és mindenféle fölösleges program mellett letölthetném... kérlek segítsetek,ha lehet több linket is küldjetek mert már vagy 10et megpróbáltam de semmi..

2012. szept. 23. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
kijön az egész szerkezet a laptop oldalán, befújtam óvatosan érintkező tisztítóval a csatlakozót a hátulján, de változatlan a helyzet...:/
2012. szept. 23. 19:35
 2/7 A kérdező kommentje:
itt egy kép is: [link]
2012. szept. 23. 19:38
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Minden optikai meghajtó Plug'n'Play, nem kell hozzá külön illesztőprogramot telepíteni. Ott tuti más gond van szerintem.
2012. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
A második képen látszik, hogy egy csomó más illesztőprogramot nem telepítettél fel. Könnyen lehet hogy ez a probléma forrása.
2012. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A laptopom típusa ASUS F3H. Egy XP újratelepítés szerinted segítene a problémámon vagy biztosan mások olvasót kell vennem?
2012. szept. 24. 06:12
 6/7 A kérdező kommentje:
azok az eszközök eddig sem voltak telepítve, az olvasóm mégis működött
2012. szept. 24. 22:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez egy használt gép, lassan szeretném már eladni és karácsonyhoz venni egy garanciásat 70-80ezerért.

Egy fillért sem akarok rákölteni, ezért szeretném házilag megcsinálni az optikai meghajtóját! Az alkoholos lézerfejtisztítást megpróbáltam de az nem segített. Ha itt nem tudtok segíteni melyik PC weboldal fórumán kaphatok használható tanácsot ÚJ VÉTELE nélkül? biztos megoldható a problémám házilag is csak nem tudom hova nyúljak. A típusa LG GSA-T10N. Lécci segítsetek:/

2012. szept. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!