Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop 180. 000 ft körül játékra?

Laptop 180. 000 ft körül játékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok laptopot szeretnék venni olyan 180ezer ft körül, de olyat amint azért elfutnak a játékok, nem a legújabbakra gondolok (World of Warcraft, League of Legends, World of Tanks) ezek főleg, tudom ezek sok laptopon elfutnak (nem nagy gépigényűek). Olyat szeretnék azért amin az újabbak is futnak ha lehetséges, mert itt nem az olyanokra gondolok amik még jobb asztali gépeket is igénybe veszi.

U.I: tudom a laptop nem játékra való, de az asztali gépemet nehéz lenne ide-oda cipelni minden héten :)

Láttam sok témát ezzel kapcsolatban de főleg régebbiek voltak, gondolom azóta jöttek ki újabb termékek

Válaszokat előre köszönöm



2013. febr. 3. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Eddig ezt a kettőt néztem. Vélemények? Esetleg jobbak ebben az árkategóriában?

2013. febr. 3. 14:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ASUS.

Egy kis plusz pénz, de ha minőségi laptop kell, akkor inkább ez:

[link]

2013. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyit nem szánok rá. De találtam egy ilyet

[link] de találtam egy ilyet

2013. febr. 5. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Asus nevetséges laptop játékhoz. 610-es videókártyával i7-es processzorral elég aránytalan is hozzá.


Ezt nézd meg:


[link]


Ezekkel megy az, amit te szeretnél. Vagy ha egy picit többet is adsz érte, akkor ez:


[link]

2013. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!