Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell tudnia egy tabletnek?

Mit kell tudnia egy tabletnek?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék ami arra lenne jó hogy suliba tudjam vinni, jegyzetelni bele, projektorra dugni, maileket nézni stb..

30körül lehet venni egy alap tabletet ami viszonylag megbízható?

mit kell tudnia ennek?

mennyire vehető pc nek ez?

őszintén szólva én 26évesen már az androidos mobiloknál "elakadtam" ezekhez már nem nagyon értek..


2013. febr. 2. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
jegyzetelni mindegyikkel lehet de projektorra dugható verzió nagyon kevés van és az is 60körül maileket nézni is lehet mindegyiken de a legfontosabb ha böngészni is akar akkor minimum 1 gb ram legyen benne és egy 1ghz proc és minél magasabb felbontás de a 30as kategóriában nem éri megvenni
2013. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
projektorra dugás az nem létfontosságú..
2013. febr. 2. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromság 30k tabletet venni, gagyi az összes, 60k alatt tuti nem vennék, de 60k ért már rendesebb használt laptopok vannak.
2013. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem nincs szükségem annyira nagyon izmosra..

van pc-m, van laptopom, van telóm...

nekem ez azért kell mert : teló túl pici és rosszul látom..csak telefonolásra tartom..notit meg nem akarom cipelni mindig..nekem egy ilyen kis női tablet kéne amit lehet táskába bedobni..

2013. febr. 3. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval valami 7 colos?
2013. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, olyasmire gondoltam
2013. febr. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!