Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell tudnia egy laptopnak?

Mit kell tudnia egy laptopnak?

Figyelt kérdés

szeretnék laptopot venni, de sajnos nem értek hozzá, h mit is keresek benne

tanulásra használnám elsősorban, esetleg filmezésre, internetezésre néha

hiába nézem, nem értem a rövidítéseket meg angol szakszavakat a leírásban ×D segítenétek h mit kell elvárnom, ha ilyen célra szeretném használni?


2011. máj. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Első és legfontosabb, hogy az ilyen jellegű kérdést ne a konyhai praktikák rovatban tedd fel. :))
2011. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy laptop nem több mint egy asztali számítógép ugyan azokat tudja mint az csak annyi hogy 100x kissebek az alkatrészei meg könnyű és magaddal viheted. amit leirtál az nem igényel nagy teljesítményt. ird le mien teljesítményt néztél ki és megmondom hogy elége rá amit szeretnél rajta csinálni de tuti hogy elég lessz.
2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak tanulás, net , meg esetleg film, akkor tök mindegy, csak a KÉPMÉRET a fontos meg az AKSIIDŐ. Mert ma már a leggagyibb (új) laptop is elbírja a HD-t, és ha unatkozol esetleg ilyen régebbi (2-3 éves vagy régebbi) játékokkal is játszhatsz rajta.
2011. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üdv!


Nekem van egy, olyan amire te gondolsz!!! :)

Nézd meg ezt a linket:


[link]



Üdv!

2011. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, meg is lepődtem h még fenn van a kérdés mert én elméletileg töröltem ebből a rovatból ^^, :D

igazából konkrét számokra lettem volna kíváncsi mint h 3GB RAM meg hasonlók, de azóta kaptam segítséget és megoldottam a problémát.. ha minden igaz egyszer házhoz is kapom :D

2011. jún. 5. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!