Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt az egeret néztem ki...

Ezt az egeret néztem ki magamnak: Media-Tech BLADE PRO. Vélemények?

Figyelt kérdés
Mint említettem ezt az egeret szeretném megvenni Media-Tech BLADE PRO 5200 forintért láttam, szerintetek megér ennyit vagy valami véleményt kérnék,hogy jó ez az egér?De szívessen elfogadnék valami más ajánlatot is ami ebben az árkategóriában van (CoD-ozok ahhoz kéne valami normális egér mert amíóta az eszemet tudom csak 1000 forintos tesco-s egerem volt és azzal tanultam meg játszani)

2013. febr. 2. 09:39
 1/3 soccerway ***** válasza:
Nem ismerem az egeret, de ha hosszú távra kell jó egér akkor spórolj egy logitechre, az megszolgálja az árát. Nálam mx510 van már vagy 5 éve (cs-hez vettem)és csak a logitech logó kopott meg rajta más hibája nincs.
2013. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerencséd hogy nekem is ez van, de NAGYON ERŐSEN NEM AJÁNLOM. Mégpedig: nemrég megvettem mert láttam egész jó árban van gamer egér. Namost otthon kipróbáltam, és a kattintás valami borzalom. Másodpercenként ha 4-5-nél többet akarsz kattintani, úgy veszi, mintha nyomva tartanád, és nem is mindig 1 kattnak veszi ha nyomod. Ilyen árkategóriában erősen ajánlom az A4TECH XL-750BK -t, ami méghozzá lézeres, és hát igen, jó egérnek tűnik. Link hozzá: [link]

Remélem tudtam segíteni! :D

2013. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem működik a link, hátha 2. próbálkozásra sikerül: [link]
2013. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!