Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények a patriot memóriákról?

Vélemények a patriot memóriákról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem igazán hallottam erről a márkáról mi a véleményetek róla ? 14 ezerért nem is sok ilyen ram-ért de megéri-e?



2013. jan. 29. 23:52
 1/4 Komplikato ***** válasza:

XMP-s, hűtőbordás, 2133MHZ? Miért lenne sok, melyik márkás tuningram olcsóbb?


Amúgy érdekes mindenki azzal jön sose halott róla, aztán egyik legmárkásabb ram és flash gyártó. Az a baj, hogy amit itthon lévő két kemény (most már 1.5) újság nem ajnároz az nem is létezik ...


Kérdezett gyártónak volt 733MHz-es DDR1(!) ramja, ami 400Mhz körül kemény CL1-es időzítést tudott.

2013. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Megfordítom a dolgot. keres meg nemzetközi HW oldalakat Anandtech, HardOCP, Nordic Hardware, Guru3D, Xbitlabs, stb.

És ott tessék rákeresni tesztekre, szerintem lesz Patriot is.

2013. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Patriot, Mushkin, a legjobb ramokat gyártják. Itthon ennyit tudunk, hogy Kingmax és ennyi, pedig vannak sokkal jobb ramok is.
2013. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

xDD huuha nem hittem volna


Köszönöm a válaszokat :D ennyivel is okosabb vagyok :)

2013. jan. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!