Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem?

Miért lassú a gépem?

Figyelt kérdés
a windows-t is újratelepítettem de nem érzek sok változást, a minap a proci ventlátorát akartam megolajozni mert kicsit hangosan ment, és ahogy le akartam venni valami fehér kiakasztó fogakkal van rögzítve (a linken megtekinthetitek [link] szóval kiakasztottam a rögzítőket de nem jött le csak mozgott a hűtőbortával együtt. Próbáltam levenni de nem sikerült és vissza tettem, úgy érzem én rontottam el a gép gyorsaságát úgy hogy lehet megsérült a proci valahogy (lehetséges ez?). De azelőtt is elég lasúvolt a gép, de pl csak a netezés, és az szerintem a böngészőm miatt újra tettem a windowst és a net megy elég jól, de ha gépezek valami erősebb progit ha használok a cpu egyből felmegy 95, 99, 100ra is és nem bírja... mi lehet a gond?

2013. jan. 27. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a féle hűtést úgy lehet leszedni hogy a 4 hosszanti sarkokba lévő kis "pöcköket" kicsit kifeszítjük. Látásból ítélve az egy Pentium 4, ami a mai programokra kevés.
2013. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, de viszont használom az fl studio 10-et és van hozzá a nexus plugin ami eddig kiválóan ment most meg a proci nem bírja :/
2013. jan. 27. 20:49
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Nézd meg a hőmérsékleteket, ha valami melegszik ott a gond.

Aida64 -progival tudod tesztelni a géped és kiír minden infót!

Esetleg mozgasd meg a csatlakozókat (adatkábelek) lehet kilazult valamelyik!

A windos telepítés után nem valami gyors és alapbeállításokon van. állítani kell (a gép teljesítményének megfelelően) pl a teljesítmény beállításokban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

(1-2 oldal)

Nem árt telepítés után töredezettségmentesíteni és futtatni karbantartó progit az ideiglenes állományok törlésére

Minden drivert telepítettél? ha nem azért lassú.

2013. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!