Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lett ilyen lassú a gépem?

Miért lett ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés

A gépem mostanában pokolian belassult! Egyszer kidobott valamit az avast, hogy a google gyökérmappájában valami vírust talált, és letiltotta, meg ilyenek meg blablabla. És utána 2-3 nappal iszonyat lassú lett! Pl. amikor kilépek egy játékból, és nem darál a gép. és rámegyek a google chrome-ra vagy 15 percbe telik, hogy egyátalán maga a kereső bejöjjön. beírom a you tube-ot az is vagy 5-6 perc. Ezt csinálja vagy 20 percig aztán mint a villám, úgy megy! Vagy ha beteszek egy lemezt, megint darál mint a darálógép. És ettől már megőrülök! Kémvírusírtót futtattam teljes átvizsgálást semmit sem talált, az avast vírusírtót, is futtattam, miután kijelezte a google gyökérkönyvtárában lévő vírust, rá 1 héttel futtattam, de semmit sem talált! Utána egy kis idővel később, ha jól emlékszem, megint jelezte a vírust, rá 3 nappal megint lefuttattam, de nem talált semmit, hiába vettem fel az érzékenységét a maximum-ra! 80GB-os merevlemez, ebből az egyik meghajtón szabad: 4.47GB a másikon meg: 6.40GB


Mit csináljak? CCleanert futtattam vagy 50x-er de semmi! Már volt gondom a chrome-mal!


2012. dec. 17. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálkozz meg egy rendszer újratelepítéssel.
2012. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én az AVAST-ot windows 7 csökkentettben szedtem le, aztán

egy újabb AVAST felrakás után azóta működik.

2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!