Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen táblagépet ajánlanátok...

Milyen táblagépet ajánlanátok ideálisan 30, legfeljebb 40 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Természetesen jó ár/érték arányú, jó üzemidejű, recsegés-ropogás mentesen és jól összeszerelt gépet szeretnék. Filmnézésre, zenehallgatásra, office és pdf dokumentumok olvasására, szerkesztésére, internetes böngészésre és ha eltévednék térkép böngészésére (Google Maps?) használnám.

Előrebocsátom, hogy android rendszert még soha sem használtam, így nem tudom milyen alkalmazások érhetők el rá de bízom benne, hogy fentiekre léteznek ingyenes/nem túl drága alkalmazások.

Internethasználatban sem vagyok túl jártas, külön internetcsomagot (SIM kártyát) nem vásárolnék. Út közben leginkább a jelenlegi Samsung Wave S8500 készülékem mobilnet kapcsolatát osztanám meg a táblagéppel, otthon pedig az otthoni WiFi-t használnám. Ez így lehetséges vagy vonaton/buszon/metrón kell hozzá valamilyen kiegészítő?

Hallottam hogy Kínából egész jó áron lehet ilyesmi paraméterekkel gépet rendelni és elvileg vámot, áfát sem tesznek rá, szóval ez is szóba jöhet!


2013. jan. 26. 17:58
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Semmilyet. A Google Nexus 7 a legolcsóbb, amit még érdemes megvenni.
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek BM-Striker-rel.
2013. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván szeretnék én is kiváló minőségű táblagéppel a kezemben szaladgálni de jelenleg nem szánok rá 40 ezernél többet. Tudom, akkor inkább ne is vegyek ... :-O :-D


Azonban néhány fórumba beleolvasva viszonylag jó ár/érték arányú, az említett kínai oldalakról vásárolt gépekről számolna be. Tehát akkor ez mind kamu és csak a világszerte ismert márkájú gépet éri meg venni?!

2013. jan. 26. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, adatok alapján nagyon jók, de fakó a kijelzőjük, érdekesen érzékel, szaggatnak, új rendszer tuti nem lesz ezekre, és még sorolhatnám.

Tényleg nem éri meg megvenni.

2013. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Overmax SteelCore7
2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!